ActivăSRL

RCC DRIVE SERV SRL

Str. Gării Nr. 21A, Bl. 2J, Sc. A, Et. 1, Ap. 2A.103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
34101891
Reg. Com.
J2015000419129
Înființată
13 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
54 mii lei
Profit net 2025
-4 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.02.2015

Rezumat

Pe scurt

RCC DRIVE SERV SRL (CUI 34101891) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 54.161 lei (-0,9% față de 2024) și o pierdere netă de 4.385 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34101891
Nr. Reg. Com.
J2015000419129
EUID
ROONRC.J2015000419129
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
13 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gării Nr. 21A, Bl. 2J, Sc. A, Et. 1, Ap. 2A.103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TODO••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,9% față de 2024

54.161 RON

2024: 54.640 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 48.345 RONAnul 2019: 50.716 RONAnul 2020: 39.117 RONAnul 2021: 26.854 RONAnul 2022: 45.965 RONAnul 2023: 72.283 RONAnul 2024: 54.640 RONAnul 2025: 54.161 RON

Profit net 2025

-144,3% față de 2024

-4.385 RON

2024: 9.895 RON

-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -120 RONAnul 2017: -7.030 RONAnul 2018: -38.966 RONAnul 2019: 14.231 RONAnul 2020: 16.535 RONAnul 2021: 13.833 RONAnul 2022: 12.350 RONAnul 2023: 17.306 RONAnul 2024: 9.895 RONAnul 2025: -4.385 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -120 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-8,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 8,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,68Față de anul anterior: în scădere
2021202220242025

Activele circulante acoperă doar 68% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
73%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/419/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RCC DRIVE SERV SRL

Este RCC DRIVE SERV SRL activă?

Da. RCC DRIVE SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RCC DRIVE SERV SRL?

Cifra de afaceri a RCC DRIVE SERV SRL în 2025 a fost de 54.161 lei, în scădere cu 0,9% față de 2024.

Ce profit a avut RCC DRIVE SERV SRL în 2025?

În 2025, RCC DRIVE SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.385 lei.

Ce activitate are RCC DRIVE SERV SRL?

Activitatea principală a RCC DRIVE SERV SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul RCC DRIVE SERV SRL?

RCC DRIVE SERV SRL are sediul social la adresa Str. Gării Nr. 21A, Bl. 2J, Sc. A, Et. 1, Ap. 2A.103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

RCC DRIVE SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RCC DRIVE SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RCC DRIVE SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. RCC DRIVE SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RCC DRIVE SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].