ActivăSRL

RCAESTHETICS S.R.L.

Str. Alexandru cel Bun Nr. 7, Bl. E37, Sc. A, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
42550760
Reg. Com.
J08/889/2020
Înființată
27 mai 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
107 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.05.2020

Rezumat

Pe scurt

RCAESTHETICS S.R.L. (CUI 42550760) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 106.872 lei (-62% față de 2024) și un profit net de 8.609 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42550760
Nr. Reg. Com.
J08/889/2020
EUID
ROONRC.J8/889/2020
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
27 mai 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru cel Bun Nr. 7, Bl. E37, Sc. A, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VA••• RAL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-61,7% față de 2024

106.872 RON

2024: 279.020 RON

0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: 6.719 RONAnul 2021: 137.987 RONAnul 2022: 145.230 RONAnul 2023: 256.744 RONAnul 2024: 279.020 RONAnul 2025: 106.872 RON

Profit net 2025

-95,3% față de 2024

8.609 RON

2024: 183.306 RON

050k100k150k200k202020212022202320242025Anul 2020: 1.131 RONAnul 2021: 102.804 RONAnul 2022: 71.141 RONAnul 2023: 160.282 RONAnul 2024: 183.306 RONAnul 2025: 8.609 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    279 mii lei
    Profit net
    183 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,91Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
82%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/889/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RCAESTHETICS S.R.L.

Este RCAESTHETICS S.R.L. activă?

Da. RCAESTHETICS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RCAESTHETICS S.R.L.?

Cifra de afaceri a RCAESTHETICS S.R.L. în 2025 a fost de 106.872 lei, în scădere cu 62% față de 2024.

Ce profit a avut RCAESTHETICS S.R.L. în 2025?

În 2025, RCAESTHETICS S.R.L. a înregistrat un profit net de 8.609 lei.

Ce activitate are RCAESTHETICS S.R.L.?

Activitatea principală a RCAESTHETICS S.R.L. este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul RCAESTHETICS S.R.L.?

RCAESTHETICS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Alexandru cel Bun Nr. 7, Bl. E37, Sc. A, Ap. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500260.

RCAESTHETICS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RCAESTHETICS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RCAESTHETICS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RCAESTHETICS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RCAESTHETICS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].