RAZMAPET SRL Suspendată SRL

Înființată 16.03.2007
Str. DRAGOŞ BOGDAN, Bl. 5, Sc. B, Et. 3, Ap. 53, Municipiul Roman, Jud. Neamţ 4719, Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Prezentare

Pe scurt

RAZMAPET SRL (CUI 21383189) este o societate cu răspundere limitată din Roman, județul Neamț, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719). Activitatea firmei este suspendată.

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 16.419 lei (-87% față de 2008) și un profit net de 3.779 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2009
16,4 miilei
−87,0%, față de 2008
Profit net 2009
3.779lei
−90,0%, față de 2008
Angajați 2009
-
Marjă netă
23%
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2009
Cifra de afaceri
AnValoare
2008125.961 lei
200916.419 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20092008
Cifra de afaceri16.419125.961
Profit net3.77937.698
Număr mediu de angajați--
Active imobilizate28.00028.000
Active circulante13.71620.451
Stocuri4.0373.337
Creanțe37211.775
Datorii010.513
Capitaluri proprii41.71637.938
Ultimul bilanț: 2009. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2009

Marjă netă

Bun
23% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23 de lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: în scădere

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.06.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
21383189
Nr. Reg. Com.
J27/432/2007
EUID
ROONRC.J27/432/2007
Cod CAEN principal
4719, Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
16 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2009)
Adresă sediu
Str. DRAGOŞ BOGDAN, Bl. 5, Sc. B, Et. 3, Ap. 53, Municipiul Roman, Jud. Neamţ
Domiciliu fiscal
Str. Bogdan Dragoş, Mun. Roman, Jud. Neamţ, 611074

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0727••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • FR••• VALER•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2007 ONRC
2013
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2009
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/432/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre RAZMAPET SRL

Este RAZMAPET SRL activă?

Nu. Activitatea RAZMAPET SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a RAZMAPET SRL?

Cifra de afaceri a RAZMAPET SRL în 2009 a fost de 16.419 lei, în scădere cu 87% față de 2008.

Ce profit a avut RAZMAPET SRL în 2009?

În 2009, RAZMAPET SRL a înregistrat un profit net de 3.779 lei.

Ce activitate are RAZMAPET SRL?

Activitatea principală a RAZMAPET SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

Unde are sediul RAZMAPET SRL?

RAZMAPET SRL are sediul social la adresa Str. DRAGOȘ BOGDAN, Bl. 5, Sc. B, Et. 3, Ap. 53, Municipiul Roman, Jud. Neamț.

RAZMAPET SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RAZMAPET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RAZMAPET SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAZMAPET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAZMAPET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].