RadiatăSRL

RAVCONCEPT-E SRL

Str. Grigore Antipa Nr. 6, Bl. F2, Sc. A, Et. PARTER, Ap. 1, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820009

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
21335220
Reg. Com.
J2007000146363
Înființată
12 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
10 mii lei
Profit net 2025
-14 mii lei
Angajați 2025
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.07.2026

Rezumat

Pe scurt

RAVCONCEPT-E SRL (CUI 21335220) a fost o societate cu răspundere limitată din Tulcea, înființată în 2007 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 9.805 lei (-60% față de 2024) și o pierdere netă de 14.383 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21335220
Nr. Reg. Com.
J2007000146363
EUID
ROONRC.J2007000146363
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
12 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Grigore Antipa Nr. 6, Bl. F2, Sc. A, Et. PARTER, Ap. 1, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820009

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIHAL••• RAL••• DE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-59,6% față de 2024

9.805 RON

2024: 24.245 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.185 RONAnul 2017: 24.881 RONAnul 2018: 26.707 RONAnul 2019: 28.989 RONAnul 2020: 18.936 RONAnul 2021: 19.232 RONAnul 2022: 19.202 RONAnul 2023: 19.341 RONAnul 2024: 24.245 RONAnul 2025: 9.805 RON

Profit net 2025

+53,2% față de 2024

-14.383 RON

2024: -30.723 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.000 RONAnul 2017: 58.441 RONAnul 2018: 13.001 RONAnul 2019: 21.335 RONAnul 2020: 10.455 RONAnul 2021: 181 RONAnul 2022: 974 RONAnul 2023: 11.990 RONAnul 2024: -30.723 RONAnul 2025: -14.383 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    974 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    181 lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-147%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 146,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,22Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 22% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2007 - 2009)
  1. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Tulcea cu nr. J36/146/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAVCONCEPT-E SRL

Este RAVCONCEPT-E SRL activă?

Nu. RAVCONCEPT-E SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a RAVCONCEPT-E SRL?

Cifra de afaceri a RAVCONCEPT-E SRL în 2025 a fost de 9.805 lei, în scădere cu 60% față de 2024.

Ce profit a avut RAVCONCEPT-E SRL în 2025?

În 2025, RAVCONCEPT-E SRL a înregistrat o pierdere netă de 14.383 lei.

Câți angajați avea RAVCONCEPT-E SRL?

Conform bilanțului pe 2025, RAVCONCEPT-E SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate avea RAVCONCEPT-E SRL?

Activitatea principală a RAVCONCEPT-E SRL era Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde avea sediul RAVCONCEPT-E SRL?

RAVCONCEPT-E SRL avea sediul social la adresa Str. Grigore Antipa Nr. 6, Bl. F2, Sc. A, Et. PARTER, Ap. 1, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820009.

RAVCONCEPT-E SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAVCONCEPT-E SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAVCONCEPT-E SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].