RadiatăSRL

RASMIA IMPORT EXPORT SRL

Aleea BIRSEI Nr. 2, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8514: Alte activități referitoare la sănătatea umană

CUI
2897876
Reg. Com.
J12/5279/1992
Înființată
29 decembrie 1992
Vechime
33 de ani, 9 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 15.06.2004

Rezumat

Pe scurt

RASMIA IMPORT EXPORT SRL (CUI 2897876) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1992 și radiată în 2004. Activitatea principală era Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8514).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2897876
Nr. Reg. Com.
J12/5279/1992
EUID
ROONRC.J12/5279/1992
Cod CAEN principal
8514 - Alte activități referitoare la sănătatea umană
Data înființării
29 decembrie 1992
Vechime
33 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea BIRSEI Nr. 2, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SAR••• •• JAWA•••
  • SHA••• ALKADAM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2004

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5279/1992.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RASMIA IMPORT EXPORT SRL

Este RASMIA IMPORT EXPORT SRL activă?

Nu. RASMIA IMPORT EXPORT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2004.

Ce activitate avea RASMIA IMPORT EXPORT SRL?

Activitatea principală a RASMIA IMPORT EXPORT SRL era Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8514).

Unde avea sediul RASMIA IMPORT EXPORT SRL?

RASMIA IMPORT EXPORT SRL avea sediul social la adresa Aleea BIRSEI Nr. 2, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

RASMIA IMPORT EXPORT SRL are datorii la ANAF?

Nu. RASMIA IMPORT EXPORT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RASMIA IMPORT EXPORT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].