ActivăSRL

RAROM EXPRES SRL

Str. Parâng Nr. 16, Bl. K2, Ap. 74, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
29027080
Reg. Com.
J2011002173124
Înființată
25 august 2011
Vechime
15 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
10,1 mil. lei
Profit net 2025
2,1 mil. lei
Angajați 2025
14

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.08.2011

Rezumat

Pe scurt

RAROM EXPRES SRL (CUI 29027080) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,1 mil. lei (+13% față de 2024) și un profit net de 2,13 mil. lei, cu 14 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29027080
Nr. Reg. Com.
J2011002173124
EUID
ROONRC.J2011002173124
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
25 august 2011
Vechime
15 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Parâng Nr. 16, Bl. K2, Ap. 74, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MO••• AND••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+13,5% față de 2024

10.114.238 RON

2024: 8.912.554 RON

05 mil10 mil15 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.366.190 RONAnul 2017: 2.325.288 RONAnul 2018: 3.354.031 RONAnul 2019: 4.099.700 RONAnul 2020: 4.524.674 RONAnul 2021: 5.898.984 RONAnul 2022: 7.440.468 RONAnul 2023: 7.991.843 RONAnul 2024: 8.912.554 RONAnul 2025: 10.114.238 RON

Profit net 2025

-2,8% față de 2024

2.130.951 RON

2024: 2.192.897 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.352 RONAnul 2017: 11.009 RONAnul 2018: 34.623 RONAnul 2019: 72.847 RONAnul 2020: 103.471 RONAnul 2021: 825.943 RONAnul 2022: 1.459.079 RONAnul 2023: 1.897.338 RONAnul 2024: 2.192.897 RONAnul 2025: 2.130.951 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10,1 mil. lei
    Profit net
    2,1 mil. lei
    Angajați
    14
  • 2024

    Cifra de afaceri
    8,9 mil. lei
    Profit net
    2,2 mil. lei
    Angajați
    11
  • 2023

    Cifra de afaceri
    8,0 mil. lei
    Profit net
    1,9 mil. lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    7,4 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    10
  • 2021

    Cifra de afaceri
    5,9 mil. lei
    Profit net
    826 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4,5 mil. lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,96Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,96 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2173/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAROM EXPRES SRL

Este RAROM EXPRES SRL activă?

Da. RAROM EXPRES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAROM EXPRES SRL?

Cifra de afaceri a RAROM EXPRES SRL în 2025 a fost de 10.114.238 lei (10,1 mil. lei), în creștere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut RAROM EXPRES SRL în 2025?

În 2025, RAROM EXPRES SRL a înregistrat un profit net de 2,13 mil. lei (2.130.951 lei).

Ce activitate are RAROM EXPRES SRL?

Activitatea principală a RAROM EXPRES SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul RAROM EXPRES SRL?

RAROM EXPRES SRL are sediul social la adresa Str. Parâng Nr. 16, Bl. K2, Ap. 74, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

RAROM EXPRES SRL este plătitoare de TVA?

Da. RAROM EXPRES SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

RAROM EXPRES SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAROM EXPRES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAROM EXPRES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].