RadiatăSRL

RAPVIN CONSTRUCT SRL

Str. Viorele Nr. 4, Bl. 22, Sc. 4, Ap. 109, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40426

CAEN 4299: Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CUI
25810860
Reg. Com.
J40/8219/2009
Înființată
23 iulie 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2013
82 mii lei
Profit net 2013
-2 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.12.2014

Rezumat

Pe scurt

RAPVIN CONSTRUCT SRL (CUI 25810860) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 4), înființată în 2009 și radiată în 2014. Activitatea principală era Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN 4299).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 81.936 lei (+34% față de 2012) și o pierdere netă de 1.608 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25810860
Nr. Reg. Com.
J40/8219/2009
EUID
ROONRC.J40/8219/2009
Cod CAEN principal
4299 - Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Data înființării
23 iulie 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Viorele Nr. 4, Bl. 22, Sc. 4, Ap. 109, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40426

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RODRIG••• RAPH••• JOS••• VINC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

+34,1% față de 2012

81.936 RON

2012: 61.082 RON

-400k-200k0200k400k20092010201120122013Anul 2009: 394.590 RONAnul 2010: 149.446 RONAnul 2011: -264.357 RONAnul 2012: 61.082 RONAnul 2013: 81.936 RON

Profit net 2013

+92,0% față de 2012

-1.608 RON

2012: -20.041 RON

-400k-200k0200k400k20092010201120122013Anul 2009: 377.016 RONAnul 2010: 50.626 RONAnul 2011: -325.944 RONAnul 2012: -20.041 RONAnul 2013: -1.608 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    -264 mii lei
    Profit net
    -326 mii lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    395 mii lei
    Profit net
    377 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-2%Față de anul anterior: în creștere
2009201020122013

Firma a pierdut 2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,03Față de anul anterior: în creștere
2009201120122013

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,03 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: stabil
20092010201120122013

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/8219/2009.

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2009 - 2009)
  1. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAPVIN CONSTRUCT SRL

Este RAPVIN CONSTRUCT SRL activă?

Nu. RAPVIN CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a RAPVIN CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a RAPVIN CONSTRUCT SRL în 2013 a fost de 81.936 lei, în creștere cu 34% față de 2012.

Ce profit a avut RAPVIN CONSTRUCT SRL în 2013?

În 2013, RAPVIN CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.608 lei.

Ce activitate avea RAPVIN CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a RAPVIN CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN 4299).

Unde avea sediul RAPVIN CONSTRUCT SRL?

RAPVIN CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Viorele Nr. 4, Bl. 22, Sc. 4, Ap. 109, Sector 4 Mun. București, Jud. București, 40426.

RAPVIN CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAPVIN CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAPVIN CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].