ActivăSRL

RAPEVENT SRL

Str. George Coşbuc Nr. 18, Et. M, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400375

CAEN 7420: Activități fotografice

CUI
27679257
Reg. Com.
J12/1851/2010
Înființată
5 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
161 mii lei
Profit net 2025
74 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.11.2010

Rezumat

Pe scurt

RAPEVENT SRL (CUI 27679257) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități fotografice (CAEN 7420).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 160.878 lei (+31% față de 2024) și un profit net de 74.464 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27679257
Nr. Reg. Com.
J12/1851/2010
EUID
ROONRC.J12/1851/2010
Cod CAEN principal
7420 - Activități fotografice
Data înființării
5 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Coşbuc Nr. 18, Et. M, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400375

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PETR••• ROX••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+30,6% față de 2024

160.878 RON

2024: 123.164 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 40.196 RONAnul 2017: 50.049 RONAnul 2018: 33.935 RONAnul 2019: 63.126 RONAnul 2020: 38.677 RONAnul 2021: 80.660 RONAnul 2022: 171.217 RONAnul 2023: 189.488 RONAnul 2024: 123.164 RONAnul 2025: 160.878 RON

Profit net 2025

+113,9% față de 2024

74.464 RON

2024: 34.806 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.009 RONAnul 2017: 1.611 RONAnul 2018: -76.420 RONAnul 2019: -60.269 RONAnul 2020: -16.495 RONAnul 2021: 31.496 RONAnul 2022: 75.574 RONAnul 2023: 56.116 RONAnul 2024: 34.806 RONAnul 2025: 74.464 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
46%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 46,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,14Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1851/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAPEVENT SRL

Este RAPEVENT SRL activă?

Da. RAPEVENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAPEVENT SRL?

Cifra de afaceri a RAPEVENT SRL în 2025 a fost de 160.878 lei, în creștere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut RAPEVENT SRL în 2025?

În 2025, RAPEVENT SRL a înregistrat un profit net de 74.464 lei.

Ce activitate are RAPEVENT SRL?

Activitatea principală a RAPEVENT SRL este Activități fotografice (CAEN 7420).

Unde are sediul RAPEVENT SRL?

RAPEVENT SRL are sediul social la adresa Str. George Coșbuc Nr. 18, Et. M, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400375.

RAPEVENT SRL este plătitoare de TVA?

Da. RAPEVENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

RAPEVENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAPEVENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAPEVENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].