ActivăSRL

RAMOS CONFORT S.R.L.

Str. GARII, Mun. Blaj, Jud. Alba, 515400

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
22097762
Reg. Com.
J01/879/2007
Înființată
11 iulie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
125 mii lei
Profit net 2025
343 lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.07.2007

Rezumat

Pe scurt

RAMOS CONFORT S.R.L. (CUI 22097762) este o societate cu răspundere limitată activă din Blaj, județul Alba, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 125.123 lei (+0,1% față de 2024) și un profit net de 343 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22097762
Nr. Reg. Com.
J01/879/2007
EUID
ROONRC.J01/879/2007
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
11 iulie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GARII, Mun. Blaj, Jud. Alba, 515400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RA••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,1% față de 2024

125.123 RON

2024: 125.004 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.955 RONAnul 2017: 15.805 RONAnul 2018: 5.916 RONAnul 2019: 70.454 RONAnul 2020: 49.274 RONAnul 2021: 56.160 RONAnul 2022: 59.615 RONAnul 2023: 122.361 RONAnul 2024: 125.004 RONAnul 2025: 125.123 RON

Profit net 2025

+126,5% față de 2024

343 RON

2024: -1.292 RON

-20k-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -5.448 RONAnul 2017: -15.224 RONAnul 2018: -14.663 RONAnul 2019: 22.645 RONAnul 2020: -7.045 RONAnul 2021: -1.698 RONAnul 2022: -4.689 RONAnul 2023: -10.421 RONAnul 2024: -1.292 RONAnul 2025: 343 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    343 lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,66Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 66% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
151%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

151% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2007, 2009

  3. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/879/2007, sub denumirea RAMOS CONFORT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAMOS CONFORT S.R.L.

Este RAMOS CONFORT S.R.L. activă?

Da. RAMOS CONFORT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAMOS CONFORT S.R.L.?

Cifra de afaceri a RAMOS CONFORT S.R.L. în 2025 a fost de 125.123 lei, în creștere cu 0,1% față de 2024.

Ce profit a avut RAMOS CONFORT S.R.L. în 2025?

În 2025, RAMOS CONFORT S.R.L. a înregistrat un profit net de 343 lei.

Ce activitate are RAMOS CONFORT S.R.L.?

Activitatea principală a RAMOS CONFORT S.R.L. este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul RAMOS CONFORT S.R.L.?

RAMOS CONFORT S.R.L. are sediul social la adresa Str. GARII, Mun. Blaj, Jud. Alba, 515400.

RAMOS CONFORT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RAMOS CONFORT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RAMOS CONFORT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RAMOS CONFORT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAMOS CONFORT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].