ActivăSRL

RAMADEL COM S.R.L.

Sat Cucerdea Com. Cucerdea, Jud. Mureş, 547190

CAEN 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CUI
4564703
Reg. Com.
J26/1739/1993
Înființată
19 august 1993
Vechime
33 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
7,6 mil. lei
Profit net 2025
151 mii lei
Angajați 2025
30

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.08.1993

Rezumat

Pe scurt

RAMADEL COM S.R.L. (CUI 4564703) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Cucerdea, județul Mureș, înființată în 1993. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,59 mil. lei (+4,2% față de 2024) și un profit net de 150.639 lei, cu 30 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4564703
Nr. Reg. Com.
J26/1739/1993
EUID
ROONRC.J26/1739/1993
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
19 august 1993
Vechime
33 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Cucerdea Com. Cucerdea, Jud. Mureş, 547190

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0265••••••
  • 0265••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SA••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,2% față de 2024

7.591.534 RON

2024: 7.282.874 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.931.777 RONAnul 2017: 3.211.206 RONAnul 2018: 4.221.197 RONAnul 2019: 4.920.252 RONAnul 2020: 5.113.086 RONAnul 2021: 5.558.231 RONAnul 2022: 6.488.088 RONAnul 2023: 6.484.682 RONAnul 2024: 7.282.874 RONAnul 2025: 7.591.534 RON

Profit net 2025

-63,3% față de 2024

150.639 RON

2024: 410.658 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.385 RONAnul 2017: 3.316 RONAnul 2018: 518 RONAnul 2019: -15.362 RONAnul 2020: 1.315 RONAnul 2021: 32.831 RONAnul 2022: 316.433 RONAnul 2023: 290.656 RONAnul 2024: 410.658 RONAnul 2025: 150.639 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    7,6 mil. lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    30
  • 2024

    Cifra de afaceri
    7,3 mil. lei
    Profit net
    411 mii lei
    Angajați
    29
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,5 mil. lei
    Profit net
    291 mii lei
    Angajați
    26
  • 2022

    Cifra de afaceri
    6,5 mil. lei
    Profit net
    316 mii lei
    Angajați
    24
  • 2021

    Cifra de afaceri
    5,6 mil. lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    25
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5,1 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    23
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,9 mil. lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    25
  • 2018

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    518 lei
    Angajați
    26
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    21
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    22

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,34 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
52%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1739/1993, sub denumirea RAMADEL COM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAMADEL COM S.R.L.

Este RAMADEL COM S.R.L. activă?

Da. RAMADEL COM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAMADEL COM S.R.L.?

Cifra de afaceri a RAMADEL COM S.R.L. în 2025 a fost de 7.591.534 lei (7,59 mil. lei), în creștere cu 4,2% față de 2024.

Ce profit a avut RAMADEL COM S.R.L. în 2025?

În 2025, RAMADEL COM S.R.L. a înregistrat un profit net de 150.639 lei.

Ce activitate are RAMADEL COM S.R.L.?

Activitatea principală a RAMADEL COM S.R.L. este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul RAMADEL COM S.R.L.?

RAMADEL COM S.R.L. are sediul social la adresa Sat Cucerdea Com. Cucerdea, Jud. Mureș, 547190.

RAMADEL COM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RAMADEL COM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

RAMADEL COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RAMADEL COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAMADEL COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].