RALUMAR HOLDINGS SRL
Str. RĂZBOIENI, Bl. J19, Sc. B, Et. 4, Ap. 19, Municipiul Piteşti, Jud. Argeş
CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 18152206
- Reg. Com.
- J03/2058/2005
- Înființată
- 22 noiembrie 2005
- Vechime
- 20 de ani, 11 luni
- Profit net 2019
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.11.2005
Rezumat
Pe scurt
RALUMAR HOLDINGS SRL (CUI 18152206) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2005. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 4.522 lei (-89% față de 2016) și o pierdere netă de 6.414 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 18152206
- Nr. Reg. Com.
- J03/2058/2005
- EUID
- ROONRC.J03/2058/2005
- Cod CAEN principal
- 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 22 noiembrie 2005
- Vechime
- 20 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. RĂZBOIENI, Bl. J19, Sc. B, Et. 4, Ap. 19, Municipiul Piteşti, Jud. Argeş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- NISTORO••• ARGENT••• MIHA•••
- NISTORO••• •••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2019
-
Profit net 2019
0 RON
2018: 0 RON
Evoluție pe ani
2019
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- 5 mii lei
- Profit net
- -6 mii lei
- Angajați
- 1
2016
- Cifra de afaceri
- 41 mii lei
- Profit net
- -44 mii lei
- Angajați
- 1
2015
- Cifra de afaceri
- 89 mii lei
- Profit net
- 1 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 57 mii lei
- Profit net
- -48 mii lei
- Angajați
- 1
2013
- Cifra de afaceri
- 58 mii lei
- Profit net
- -19 mii lei
- Angajați
- 2
2012
- Cifra de afaceri
- 80 mii lei
- Profit net
- -12 mii lei
- Angajați
- 2
2011
- Cifra de afaceri
- 79 mii lei
- Profit net
- -12 mii lei
- Angajați
- 1
2010
- Cifra de afaceri
- 76 mii lei
- Profit net
- -17 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2019
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
380% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2022
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2017
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2009
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2005
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/2058/2005.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre RALUMAR HOLDINGS SRL
Este RALUMAR HOLDINGS SRL activă?
Da. RALUMAR HOLDINGS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a RALUMAR HOLDINGS SRL?
Cifra de afaceri a RALUMAR HOLDINGS SRL în 2017 a fost de 4.522 lei, în scădere cu 89% față de 2016.
Ce profit a avut RALUMAR HOLDINGS SRL în 2017?
În 2017, RALUMAR HOLDINGS SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.414 lei.
Ce activitate are RALUMAR HOLDINGS SRL?
Activitatea principală a RALUMAR HOLDINGS SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Unde are sediul RALUMAR HOLDINGS SRL?
RALUMAR HOLDINGS SRL are sediul social la adresa Str. RĂZBOIENI, Bl. J19, Sc. B, Et. 4, Ap. 19, Municipiul Pitești, Jud. Argeș.
RALUMAR HOLDINGS SRL este plătitoare de TVA?
Nu. RALUMAR HOLDINGS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
RALUMAR HOLDINGS SRL are datorii la ANAF?
Nu. RALUMAR HOLDINGS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre RALUMAR HOLDINGS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].