Marjă netă
SlabFirma a pierdut 62,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 15494956) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2003. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 911.110 lei (-85% față de 2024) și o pierdere netă de 573.483 lei, cu 8 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 0 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | 4.967.749 lei |
| 2021 | 8.108.692 lei |
| 2022 | 4.471.010 lei |
| 2023 | 8.540.674 lei |
| 2024 | 6.147.762 lei |
| 2025 | 911.110 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 911.110 | 6.147.762 | 8.540.674 | 4.471.010 | 8.108.692 | 4.967.749 | - | - | 0 | - |
| Profit net | -573.483 | 972.704 | 160.159 | 100.514 | -686.316 | 833.654 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 8 | 17 | 15 | 12 | 26 | 19 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 459.442 | 934.113 | 477.927 | 424.045 | 270.967 | 260.177 | - | - | - | - |
| Active circulante | 1.075.272 | 1.808.667 | 2.025.369 | 3.270.751 | 807.472 | 1.253.918 | 5.275 | 5.275 | 5.275 | 5.275 |
| Stocuri | 278.042 | 278.063 | 1.469.226 | 2.678.527 | 266.338 | 48.800 | - | - | - | - |
| Creanțe | 794.618 | 1.525.340 | 557.591 | 619.725 | 561.514 | 1.153.512 | 5.269 | 5.269 | 5.269 | 5.269 |
| Datorii | 995.021 | 1.629.604 | 2.362.824 | 3.714.482 | 1.198.639 | 737.454 | 62.288 | 62.192 | 62.192 | 62.192 |
| Capitaluri proprii | 539.693 | 1.113.176 | 140.472 | -19.686 | -120.200 | 776.641 | -57.013 | -56.917 | -56.917 | -56.917 |
Firma a pierdut 62,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,08 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 911.110 lei, în scădere cu 85% față de 2024.
În 2025, RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 573.483 lei.
Activitatea principală a RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa MIGDALULUI Nr. 37, București Sectorul 6, Jud. București, 60591.
Da. RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. RALBI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].