ActivăSRL

RAFCOM STUDIO SRL

Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 29, Bl. L29, Sc. C, Et. P, Ap. 39, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900162

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
30055075
Reg. Com.
J2012000767133
Înființată
9 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
195 mii lei
Profit net 2025
-281 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.04.2012

Rezumat

Pe scurt

RAFCOM STUDIO SRL (CUI 30055075) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 194.954 lei (+12% față de 2024) și o pierdere netă de 280.929 lei, cu 5 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30055075
Nr. Reg. Com.
J2012000767133
EUID
ROONRC.J2012000767133
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
9 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 29, Bl. L29, Sc. C, Et. P, Ap. 39, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900162

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RA••• A•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,9% față de 2024

194.954 RON

2024: 174.215 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 57.644 RONAnul 2017: 83.158 RONAnul 2018: 130.095 RONAnul 2019: 141.533 RONAnul 2020: 137.366 RONAnul 2021: 226.420 RONAnul 2022: 283.173 RONAnul 2023: 202.806 RONAnul 2024: 174.215 RONAnul 2025: 194.954 RON

Profit net 2025

-7860,5% față de 2024

-280.929 RON

2024: 3.620 RON

-400k-200k0200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -76.577 RONAnul 2017: 198.870 RONAnul 2018: -26.577 RONAnul 2019: -17.930 RONAnul 2020: -42.566 RONAnul 2021: 147.244 RONAnul 2022: -52.292 RONAnul 2023: -86.472 RONAnul 2024: 3.620 RONAnul 2025: -280.929 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    -281 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    -86 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    283 mii lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    -43 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    199 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-144%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 144,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,27Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
175%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

175% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/767/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAFCOM STUDIO SRL

Este RAFCOM STUDIO SRL activă?

Da. RAFCOM STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAFCOM STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a RAFCOM STUDIO SRL în 2025 a fost de 194.954 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut RAFCOM STUDIO SRL în 2025?

În 2025, RAFCOM STUDIO SRL a înregistrat o pierdere netă de 280.929 lei.

Ce activitate are RAFCOM STUDIO SRL?

Activitatea principală a RAFCOM STUDIO SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul RAFCOM STUDIO SRL?

RAFCOM STUDIO SRL are sediul social la adresa Bld. 1 Decembrie 1918 Nr. 29, Bl. L29, Sc. C, Et. P, Ap. 39, Mun. Constanța, Jud. Constanța, 900162.

RAFCOM STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RAFCOM STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RAFCOM STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAFCOM STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAFCOM STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].