ActivăSRL

RAFAELA SRL

Nr. 9, Sat Coldău Orş. Beclean, Jud. Bistriţa-Năsăud

CAEN 4740: Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CUI
566922
Reg. Com.
J1992000433061
Înființată
7 aprilie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Profit net 2025
0 lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.02.1993

Rezumat

Pe scurt

RAFAELA SRL (CUI 566922) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Coldău Orș. Beclean, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 1992. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4740).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 33.011 lei (-74% față de 2021) și o pierdere netă de 45.002 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
566922
Nr. Reg. Com.
J1992000433061
EUID
ROONRC.J1992000433061
Cod CAEN principal
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Data înființării
7 aprilie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 9, Sat Coldău Orş. Beclean, Jud. Bistriţa-Năsăud

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LEUȘT••• FIN••• EMAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

0 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 439.374 RONAnul 2017: 27.351 RONAnul 2018: 43.348 RONAnul 2019: 75.186 RONAnul 2020: 89.691 RONAnul 2021: 126.890 RONAnul 2022: 33.011 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

0 RON

2024: 0 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 504 RONAnul 2017: 291 RONAnul 2018: 1.412 RONAnul 2019: 909 RONAnul 2020: 3.352 RONAnul 2021: -31.216 RONAnul 2022: -45.002 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    -45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    909 lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    291 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    439 mii lei
    Profit net
    504 lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
20212022

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
20212022

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2019

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1992 - 2008)
  1. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/433/1992.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAFAELA SRL

Este RAFAELA SRL activă?

Da. RAFAELA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAFAELA SRL?

Cifra de afaceri a RAFAELA SRL în 2022 a fost de 33.011 lei, în scădere cu 74% față de 2021.

Ce profit a avut RAFAELA SRL în 2022?

În 2022, RAFAELA SRL a înregistrat o pierdere netă de 45.002 lei.

Ce activitate are RAFAELA SRL?

Activitatea principală a RAFAELA SRL este Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4740).

Unde are sediul RAFAELA SRL?

RAFAELA SRL are sediul social la adresa Nr. 9, Sat Coldău Orș. Beclean, Jud. Bistrița-Năsăud.

RAFAELA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RAFAELA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RAFAELA SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAFAELA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAFAELA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].