Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43559350) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Rugăsești, Comuna Caseiu, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 148.700 lei (+224% față de 2024) și un profit net de 47.709 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2021 | 32.300 lei |
| 2022 | 61.045 lei |
| 2023 | 88.839 lei |
| 2024 | 45.860 lei |
| 2025 | 148.700 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 148.700 | 45.860 | 88.839 | 61.045 | 32.300 |
| Profit net | 47.709 | -52.613 | 25.638 | 3.117 | 7.739 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 5.782 | 2.275 | - | - | 60 |
| Active circulante | 50.521 | -3.338 | 41.964 | 14.566 | 10.987 |
| Stocuri | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 28.835 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | - |
| Datorii | 24.499 | 14.855 | 5.270 | 3.510 | 3.108 |
| Capitaluri proprii | 31.804 | -15.918 | 36.694 | 11.056 | 7.939 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,06 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 148.700 lei, în creștere cu 224% față de 2024.
În 2025, RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 47.709 lei.
Activitatea principală a RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa RUGĂȘEȘTI Nr. 8, Sat Rugăsești, Comuna Caseiu, Jud. Cluj, 407163.
Nu. RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RADU STETCO CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].