ActivăSRL

RADOM TRANS TUR S.R.L.

Str. Mihai Dodu Nr. 2 A, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
22797626
Reg. Com.
J33/1763/2007
Înființată
22 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Profit net 2025
-77 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.11.2007

Rezumat

Pe scurt

RADOM TRANS TUR S.R.L. (CUI 22797626) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 76.856 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22797626
Nr. Reg. Com.
J33/1763/2007
EUID
ROONRC.J33/1763/2007
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
22 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Dodu Nr. 2 A, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • DOMI••• OTI•••
  • DOMI••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 114.260 RONAnul 2017: 44.983 RONAnul 2018: 951 RONAnul 2019: 15.026 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 667 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+12,9% față de 2024

-76.856 RON

2024: -88.253 RON

-150k-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 41.975 RONAnul 2017: -60.900 RONAnul 2018: -43.763 RONAnul 2019: 5.348 RONAnul 2020: -104.493 RONAnul 2021: -94.884 RONAnul 2022: -121.648 RONAnul 2023: -103.142 RONAnul 2024: -88.253 RONAnul 2025: -76.856 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -88 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    667 lei
    Profit net
    -122 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -104 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    951 lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -61 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 0,1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
691%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

691% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1763/2007, sub denumirea RADOM TRANS TUR SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RADOM TRANS TUR S.R.L.

Este RADOM TRANS TUR S.R.L. activă?

Da. RADOM TRANS TUR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut RADOM TRANS TUR S.R.L. în 2025?

În 2025, RADOM TRANS TUR S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 76.856 lei.

Câți angajați are RADOM TRANS TUR S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2025, RADOM TRANS TUR S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate are RADOM TRANS TUR S.R.L.?

Activitatea principală a RADOM TRANS TUR S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul RADOM TRANS TUR S.R.L.?

RADOM TRANS TUR S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mihai Dodu Nr. 2 A, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100.

RADOM TRANS TUR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RADOM TRANS TUR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

RADOM TRANS TUR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RADOM TRANS TUR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RADOM TRANS TUR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].