RADLAMAR SRL Radiată SRL

Înființată 15.01.2008 Radiată 26.05.2023
Str. ION CREANGĂ Nr. 266, Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Jud. Neamţ 0210, Silvicultură și alte activități forestiere

Prezentare

Pe scurt

RADLAMAR SRL (CUI 23049917) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Pipirig, Comuna Pipirig, județul Neamț, înființată în 2008 și radiată în 2023. Activitatea principală era Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210).

Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 599 lei (-96% față de 2014), fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2019
0lei
−100,0%, față de 2015
Profit net 2019
0lei
Angajați 2019
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
18ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2019
Cifra de afaceri
AnValoare
2008138.581 lei
2009197.201 lei
201076.452 lei
2011326.000 lei
2012529.108 lei
2013239.640 lei
201415.376 lei
2015599 lei
20190 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201920152014201320122011201020092008
Cifra de afaceri059915.376239.640529.108326.00076.452197.201138.581
Profit net0--7.67151.06228.53110.077-15.3746.42732.035
Număr mediu de angajați0----0---
Active imobilizate9141.6941.8823.73325.59545.59724.74650.43174.890
Active circulante53.177170.728182.147201.427114.95456.02829.60779.34461.138
Stocuri060.68160.68160.68168.94918.2083.59110.72514.829
Creanțe53.17729.27838.30857.00133.88318.44412.28360.99927.357
Datorii063.53374.54188.00174.45164.23831.06591.113103.793
Capitaluri proprii54.091108.889109.488117.15966.09837.38723.28838.66232.235
Ultimul bilanț: 2019. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2019

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: în scădere

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată din 26.05.2023. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 26.05.2023

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
23049917
Nr. Reg. Com.
J27/53/2008
EUID
ROONRC.J27/53/2008
Cod CAEN principal
0210, Silvicultură și alte activități forestiere
Data înființării
15 ianuarie 2008
Vechime
18 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2019)
Adresă sediu
Str. ION CREANGĂ Nr. 266, Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Jud. Neamţ
Domiciliu fiscal
Str. ION CREANGA Nr. 266, Sat Pipirig Com. Pipirig, Jud. Neamţ, 617325

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • TIMO••• INS••• S•••Lichidator provizoriu, România
  • TIMO••• ION•••Reprezentant al persoanei juridice, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2020
  1. Stare nouă la ONRC: Faliment ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Insolvență ONRC
2019
  1. Stări noi la ONRC Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014. ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2017
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2015
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2013
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2012
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre RADLAMAR SRL

Este RADLAMAR SRL activă?

Nu. RADLAMAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a RADLAMAR SRL?

Cifra de afaceri a RADLAMAR SRL în 2015 a fost de 599 lei, în scădere cu 96% față de 2014.

Ce activitate avea RADLAMAR SRL?

Activitatea principală a RADLAMAR SRL era Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210).

Unde avea sediul RADLAMAR SRL?

RADLAMAR SRL avea sediul social la adresa Str. ION CREANGĂ Nr. 266, Sat Pipirig, Comuna Pipirig, Jud. Neamț.

RADLAMAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. RADLAMAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RADLAMAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].