RadiatăSRL

RADKIS CONSTRUCT SRL

Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, 307287

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
30841439
Reg. Com.
J35/2644/2012
Înființată
29 octombrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2020
0 lei
Profit net 2020
0 lei
Angajați 2020
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.04.2022

Rezumat

Pe scurt

RADKIS CONSTRUCT SRL (CUI 30841439) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Moșnița Veche, comuna Moșnița Nouă, județul Timiș, înființată în 2012 și radiată în 2022. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2016, arată o cifră de afaceri de 600 lei (-99% față de 2015) și o pierdere netă de 78.218 lei, cu 5 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30841439
Nr. Reg. Com.
J35/2644/2012
EUID
ROONRC.J35/2644/2012
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
29 octombrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, 307287

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-100,0% față de 2016

0 RON

2016: 600 RON

050k100k150k200k201220132014201520162020Anul 2012: 3.125 RONAnul 2013: 158.139 RONAnul 2014: 21.890 RONAnul 2015: 98.710 RONAnul 2016: 600 RONAnul 2020: 0 RON

Profit net 2020

+100,0% față de 2016

0 RON

2016: -78.218 RON

-100k-50k050k100k201220132014201520162020Anul 2012: -5.067 RONAnul 2013: 69.904 RONAnul 2014: -80.831 RONAnul 2015: 6 RONAnul 2016: -78.218 RONAnul 2020: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    600 lei
    Profit net
    -78 mii lei
    Angajați
    5
  • 2015

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    6 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -81 mii lei
    Angajați
    6
  • 2013

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    7
  • 2012

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăIndisponibil
—
2013201420152016

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,14Față de anul anterior: stabil
20132014201520162020

Activele circulante acoperă doar 14% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
717%Față de anul anterior: stabil
20132014201520162020

717% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2021

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2019

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2012 - 2013)
  1. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2644/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RADKIS CONSTRUCT SRL

Este RADKIS CONSTRUCT SRL activă?

Nu. RADKIS CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a RADKIS CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a RADKIS CONSTRUCT SRL în 2016 a fost de 600 lei, în scădere cu 99% față de 2015.

Ce profit a avut RADKIS CONSTRUCT SRL în 2016?

În 2016, RADKIS CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 78.218 lei.

Câți angajați avea RADKIS CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2016, RADKIS CONSTRUCT SRL a avut în medie 5 angajați.

Ce activitate avea RADKIS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a RADKIS CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul RADKIS CONSTRUCT SRL?

RADKIS CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Sat Moșnița Veche Com. Moșnița Nouă, Jud. Timiș, 307287.

RADKIS CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. RADKIS CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RADKIS CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].