Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RADIO M PLUS SRL (CUI 12530922) este o societate cu răspundere limitată activă din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 1999. Activitatea principală este Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN 6020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 611.723 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 10.324 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 610.128 lei |
| 2017 | 545.443 lei |
| 2018 | 616.116 lei |
| 2019 | 633.057 lei |
| 2020 | 415.523 lei |
| 2021 | 438.481 lei |
| 2022 | 407.380 lei |
| 2023 | 630.868 lei |
| 2024 | 690.624 lei |
| 2025 | 611.723 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 611.723 | 690.624 | 630.868 | 407.380 | 438.481 | 415.523 | 633.057 | 616.116 | 545.443 | 610.128 |
| Profit net | 10.324 | 17.067 | 150.603 | 38.727 | 49.527 | 173.789 | 15.587 | 12.262 | 23.075 | 72.546 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 606.640 | 649.597 | 689.214 | 473.127 | 457.017 | 400.335 | 502.364 | 570.593 | 595.694 | 382.226 |
| Active circulante | 133.344 | 155.288 | 195.406 | 172.348 | 204.201 | 244.367 | 223.718 | 227.010 | 214.208 | 145.675 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 16.143 | 0 | - |
| Creanțe | 87.220 | 123.755 | 170.403 | 135.423 | 120.770 | 117.475 | 182.490 | 203.546 | 204.726 | 143.048 |
| Datorii | 280.662 | 306.081 | 359.501 | 223.245 | 277.715 | 281.673 | 520.300 | 513.394 | 566.968 | 373.043 |
| Capitaluri proprii | 505.009 | 524.685 | 507.619 | 422.230 | 383.503 | 363.029 | 205.782 | 190.195 | 177.934 | 154.858 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 48% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RADIO M PLUS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RADIO M PLUS SRL în 2025 a fost de 611.723 lei, în scădere cu 11% față de 2024.
În 2025, RADIO M PLUS SRL a înregistrat un profit net de 10.324 lei.
Activitatea principală a RADIO M PLUS SRL este Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN 6020).
RADIO M PLUS SRL are sediul social la adresa Aleea TIPARULUI Nr. 14, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț.
Da. RADIO M PLUS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RADIO M PLUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].