ActivăSRL

RADIAN TAXI SRL

Str. Fabricii Nr. 117, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
32417392
Reg. Com.
J2013003234125
Înființată
31 octombrie 2013
Vechime
12 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
78 mii lei
Profit net 2025
23 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.10.2013

Rezumat

Pe scurt

RADIAN TAXI SRL (CUI 32417392) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 77.705 lei (+10% față de 2024) și un profit net de 22.597 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32417392
Nr. Reg. Com.
J2013003234125
EUID
ROONRC.J12/3234/2013
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
31 octombrie 2013
Vechime
12 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fabricii Nr. 117, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VA••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,3% față de 2024

77.705 RON

2024: 70.469 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 88.385 RONAnul 2017: 110.906 RONAnul 2018: 95.483 RONAnul 2019: 55.919 RONAnul 2020: 49.515 RONAnul 2021: 60.944 RONAnul 2022: 78.303 RONAnul 2023: 85.975 RONAnul 2024: 70.469 RONAnul 2025: 77.705 RON

Profit net 2025

-3,0% față de 2024

22.597 RON

2024: 23.293 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 37.575 RONAnul 2017: 46.309 RONAnul 2018: 8.415 RONAnul 2019: 20.566 RONAnul 2020: 15.930 RONAnul 2021: 17.937 RONAnul 2022: 32.099 RONAnul 2023: 6.292 RONAnul 2024: 23.293 RONAnul 2025: 22.597 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,04Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

3,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3234/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RADIAN TAXI SRL

Este RADIAN TAXI SRL activă?

Da. RADIAN TAXI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RADIAN TAXI SRL?

Cifra de afaceri a RADIAN TAXI SRL în 2025 a fost de 77.705 lei, în creștere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut RADIAN TAXI SRL în 2025?

În 2025, RADIAN TAXI SRL a înregistrat un profit net de 22.597 lei.

Ce activitate are RADIAN TAXI SRL?

Activitatea principală a RADIAN TAXI SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul RADIAN TAXI SRL?

RADIAN TAXI SRL are sediul social la adresa Str. Fabricii Nr. 117, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632.

RADIAN TAXI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. RADIAN TAXI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RADIAN TAXI SRL are datorii la ANAF?

Nu. RADIAN TAXI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RADIAN TAXI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].