Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
RADAR TEAM SRL (CUI 27349690) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 364.228 lei (+1,2% față de 2024) și un profit net de 173.039 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 101.888 lei |
| 2017 | 0 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | 205.642 lei |
| 2021 | 355.943 lei |
| 2022 | 356.815 lei |
| 2023 | 356.900 lei |
| 2024 | 359.830 lei |
| 2025 | 364.228 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 364.228 | 359.830 | 356.900 | 356.815 | 355.943 | 205.642 | - | - | 0 | 101.888 |
| Profit net | 173.039 | 80.715 | 113.521 | 138.356 | 144.173 | -59.409 | -333.717 | -212.789 | -542.045 | 44.860 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 10.261.475 | 47.798 | 21.644 | 23.413 | 4.616 | 6.924 | - | - | 8.234 | - |
| Active circulante | 595.963 | 307.460 | 176.237 | 410.012 | 262.709 | 88.834 | 42.404 | 67.098 | 70.463 | 120.622 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | 0 | - |
| Creanțe | 550.246 | 276.308 | 133.388 | 395.914 | 184.638 | 61.589 | 0 | 51.734 | 45.299 | 49.358 |
| Datorii | 11.315.834 | 985.032 | 908.370 | 1.257.435 | 1.229.692 | 1.202.298 | 1.089.535 | 780.512 | 579.323 | 82.026 |
| Capitaluri proprii | -456.736 | -629.774 | -710.489 | -824.010 | -962.367 | -1.106.540 | -1.047.131 | -713.414 | -500.626 | 41.419 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 5,3% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
104% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. RADAR TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a RADAR TEAM SRL în 2025 a fost de 364.228 lei, în creștere cu 1,2% față de 2024.
În 2025, RADAR TEAM SRL a înregistrat un profit net de 173.039 lei.
Activitatea principală a RADAR TEAM SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
RADAR TEAM SRL are sediul social la adresa Str. VALEA LUI MIHAI Nr. 4, Bl. A4, Sc. E, Et. 2, Ap. 67, camera 2, București Sectorul 6, Jud. București, 61754.
Da. RADAR TEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. RADAR TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].