ActivăSRL

RADAC GROUP S.R.L.

Str. Hezerişului Nr. 45, Mun. Lugoj, Jud. Timiş

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
47791726
Reg. Com.
J2023000281013
Înființată
10 martie 2023
Vechime
3 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
8,5 mil. lei
Profit net 2025
808 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 24.06.2026

Rezumat

Pe scurt

RADAC GROUP S.R.L. (CUI 47791726) este o societate cu răspundere limitată activă din Lugoj, județul Timiș, înființată în 2023. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,54 mil. lei (+16% față de 2024) și un profit net de 807.819 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47791726
Nr. Reg. Com.
J2023000281013
EUID
ROONRC.J2023000281013
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
10 martie 2023
Vechime
3 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Hezerişului Nr. 45, Mun. Lugoj, Jud. Timiş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RĂ••• ANAMA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,7% față de 2024

8.537.730 RON

2024: 7.377.514 RON

03 mil5 mil8 mil10 mil202320242025Anul 2023: 2.270.526 RONAnul 2024: 7.377.514 RONAnul 2025: 8.537.730 RON

Profit net 2025

-2,9% față de 2024

807.819 RON

2024: 832.219 RON

0250k500k750k1 mil202320242025Anul 2023: 347.125 RONAnul 2024: 832.219 RONAnul 2025: 807.819 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    8,5 mil. lei
    Profit net
    808 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    7,4 mil. lei
    Profit net
    832 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    347 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,5%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,12Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Mutarea sediului în alt județ

    Alba → Timiș. Nr. Reg. Com. nou: J1/281/2023.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J1/281/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RADAC GROUP S.R.L.

Este RADAC GROUP S.R.L. activă?

Da. RADAC GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RADAC GROUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a RADAC GROUP S.R.L. în 2025 a fost de 8.537.730 lei (8,54 mil. lei), în creștere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut RADAC GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, RADAC GROUP S.R.L. a înregistrat un profit net de 807.819 lei.

Ce activitate are RADAC GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a RADAC GROUP S.R.L. este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul RADAC GROUP S.R.L.?

RADAC GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Hezerișului Nr. 45, Mun. Lugoj, Jud. Timiș.

RADAC GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. RADAC GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

RADAC GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RADAC GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RADAC GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].