ActivăSRL

RAD SRL

Str. DN1A Nr. FN, Orş. Boldeşti-Scăeni, Jud. Prahova, 105300

CAEN 5611: Restaurante

CUI
4211736
Reg. Com.
J1993001599291
Înființată
4 iunie 1993
Vechime
33 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
-181 mii lei
Angajați 2025
13

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.07.1993

Rezumat

Pe scurt

RAD SRL (CUI 4211736) este o societate cu răspundere limitată activă din Boldești-Scăeni, județul Prahova, înființată în 1993. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,48 mil. lei (+138% față de 2024) și o pierdere netă de 181.107 lei, cu 13 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4211736
Nr. Reg. Com.
J1993001599291
EUID
ROONRC.J1993001599291
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
4 iunie 1993
Vechime
33 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. DN1A Nr. FN, Orş. Boldeşti-Scăeni, Jud. Prahova, 105300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• STO••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+138,4% față de 2024

1.478.588 RON

2024: 620.325 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.393.215 RONAnul 2017: 1.472.361 RONAnul 2018: 441.886 RONAnul 2019: 427.588 RONAnul 2020: 325.185 RONAnul 2021: 459.770 RONAnul 2022: 263.602 RONAnul 2023: 1.239.435 RONAnul 2024: 620.325 RONAnul 2025: 1.478.588 RON

Profit net 2025

-266,4% față de 2024

-181.107 RON

2024: 108.841 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 151.280 RONAnul 2017: 131.762 RONAnul 2018: 97.499 RONAnul 2019: 177.406 RONAnul 2020: 91.923 RONAnul 2021: 50.128 RONAnul 2022: -18.753 RONAnul 2023: 353.918 RONAnul 2024: 108.841 RONAnul 2025: -181.107 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -181 mii lei
    Angajați
    13
  • 2024

    Cifra de afaceri
    620 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    354 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    325 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    428 mii lei
    Profit net
    177 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    442 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    19
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    16

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 12,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2007

  2. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1599/1993.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RAD SRL

Este RAD SRL activă?

Da. RAD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RAD SRL?

Cifra de afaceri a RAD SRL în 2025 a fost de 1.478.588 lei (1,48 mil. lei), în creștere cu 138% față de 2024.

Ce profit a avut RAD SRL în 2025?

În 2025, RAD SRL a înregistrat o pierdere netă de 181.107 lei.

Ce activitate are RAD SRL?

Activitatea principală a RAD SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul RAD SRL?

RAD SRL are sediul social la adresa Str. DN1A Nr. FN, Orș. Boldești-Scăeni, Jud. Prahova, 105300.

RAD SRL este plătitoare de TVA?

Da. RAD SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

RAD SRL are datorii la ANAF?

Nu. RAD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RAD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].