ActivăSRL

RACKOMMUNICATIONS S.R.L.

Str. Şcolii Nr. 23A, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400232

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
45627868
Reg. Com.
J12/741/2022
Înființată
11 februarie 2022
Vechime
4 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
207 mii lei
Profit net 2025
114 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.02.2022

Rezumat

Pe scurt

RACKOMMUNICATIONS S.R.L. (CUI 45627868) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 207.049 lei (+70% față de 2024) și un profit net de 114.302 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45627868
Nr. Reg. Com.
J12/741/2022
EUID
ROONRC.J12/741/2022
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
11 februarie 2022
Vechime
4 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Şcolii Nr. 23A, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400232

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COMER••• R••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+69,5% față de 2024

207.049 RON

2024: 122.120 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 79.341 RONAnul 2023: 94.101 RONAnul 2024: 122.120 RONAnul 2025: 207.049 RON

Profit net 2025

+90,1% față de 2024

114.302 RON

2024: 60.120 RON

050k100k150k2022202320242025Anul 2022: 64.962 RONAnul 2023: 39.093 RONAnul 2024: 60.120 RONAnul 2025: 114.302 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
55%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,46Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
52%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/741/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre RACKOMMUNICATIONS S.R.L.

Este RACKOMMUNICATIONS S.R.L. activă?

Da. RACKOMMUNICATIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a RACKOMMUNICATIONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a RACKOMMUNICATIONS S.R.L. în 2025 a fost de 207.049 lei, în creștere cu 70% față de 2024.

Ce profit a avut RACKOMMUNICATIONS S.R.L. în 2025?

În 2025, RACKOMMUNICATIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 114.302 lei.

Ce activitate are RACKOMMUNICATIONS S.R.L.?

Activitatea principală a RACKOMMUNICATIONS S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul RACKOMMUNICATIONS S.R.L.?

RACKOMMUNICATIONS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Școlii Nr. 23A, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400232.

RACKOMMUNICATIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. RACKOMMUNICATIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

RACKOMMUNICATIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. RACKOMMUNICATIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre RACKOMMUNICATIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].