ActivăSRL

R & G IMPORTAZIONE SRL

Str. Ovidiu Nr. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400269

CAEN 4645: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CUI
30818320
Reg. Com.
J12/2848/2012
Înființată
23 octombrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2023
131 mii lei
Profit net 2023
16 mii lei
Angajați 2023
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.10.2012

Rezumat

Pe scurt

R & G IMPORTAZIONE SRL (CUI 30818320) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 131.423 lei (-30% față de 2022) și un profit net de 16.198 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30818320
Nr. Reg. Com.
J12/2848/2012
EUID
ROONRC.J12/2848/2012
Cod CAEN principal
4645 - Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Data înființării
23 octombrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ovidiu Nr. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400269

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ••• EL••• RAM•••
  • ••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-29,8% față de 2022

131.423 RON

2022: 187.128 RON

050k100k150k200k201320142015201620192020202120222023Anul 2013: 30.082 RONAnul 2014: 50.080 RONAnul 2015: 72.617 RONAnul 2016: 132.132 RONAnul 2019: 166.836 RONAnul 2020: 140.914 RONAnul 2021: 160.184 RONAnul 2022: 187.128 RONAnul 2023: 131.423 RON

Profit net 2023

+405,3% față de 2022

16.198 RON

2022: -5.305 RON

-20k020k40k60k201320142015201620192020202120222023Anul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 22.839 RONAnul 2019: 45.052 RONAnul 2020: 50.536 RONAnul 2021: -19.781 RONAnul 2022: -5.305 RONAnul 2023: 16.198 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    187 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,37Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
73%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2848/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre R & G IMPORTAZIONE SRL

Este R & G IMPORTAZIONE SRL activă?

Da. R & G IMPORTAZIONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a R & G IMPORTAZIONE SRL?

Cifra de afaceri a R & G IMPORTAZIONE SRL în 2023 a fost de 131.423 lei, în scădere cu 30% față de 2022.

Ce profit a avut R & G IMPORTAZIONE SRL în 2023?

În 2023, R & G IMPORTAZIONE SRL a înregistrat un profit net de 16.198 lei.

Ce activitate are R & G IMPORTAZIONE SRL?

Activitatea principală a R & G IMPORTAZIONE SRL este Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).

Unde are sediul R & G IMPORTAZIONE SRL?

R & G IMPORTAZIONE SRL are sediul social la adresa Str. Ovidiu Nr. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400269.

R & G IMPORTAZIONE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. R & G IMPORTAZIONE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

R & G IMPORTAZIONE SRL are datorii la ANAF?

Nu. R & G IMPORTAZIONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre R & G IMPORTAZIONE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].