ActivăSRL

R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L.

Str. Timiş Triaj Nr. 6E, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500240

CAEN 4634: Comerț cu ridicata al băuturilor

CUI
33954645
Reg. Com.
J2020001667086
Înființată
9 ianuarie 2015
Vechime
11 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2024
418 mii lei
Profit net 2024
629 lei
Angajați 2024
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 27.08.2020

Rezumat

Pe scurt

R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. (CUI 33954645) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 418.495 lei (-20% față de 2023) și un profit net de 629 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33954645
Nr. Reg. Com.
J2020001667086
EUID
ROONRC.J2020001667086
Cod CAEN principal
4634 - Comerț cu ridicata al băuturilor
Data înființării
9 ianuarie 2015
Înmatricularea actuală
28 august 2020
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Timiş Triaj Nr. 6E, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500240

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ANDR••• CEZAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-20,3% față de 2023

418.495 RON

2023: 525.302 RON

02 mil4 mil6 mil2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 5.655.652 RONAnul 2016: 1.930.841 RONAnul 2017: 1.316.062 RONAnul 2018: 304.998 RONAnul 2019: 412.750 RONAnul 2020: 392.170 RONAnul 2021: 633.452 RONAnul 2022: 532.425 RONAnul 2023: 525.302 RONAnul 2024: 418.495 RON

Profit net 2024

-56,3% față de 2023

629 RON

2023: 1.438 RON

-50k-25k025k50k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 2.296 RONAnul 2017: 1.283 RONAnul 2018: -42.503 RONAnul 2019: 39.221 RONAnul 2020: -19.088 RONAnul 2021: 41.462 RONAnul 2022: 12.154 RONAnul 2023: 1.438 RONAnul 2024: 629 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    418 mii lei
    Profit net
    629 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    525 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    532 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    633 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    392 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    305 mii lei
    Profit net
    -43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    5,7 mil. lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,12Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Mutarea sediului în alt județ

    Covasna → Brașov. Nr. Reg. Com. nou: J8/1667/2020.

  4. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Covasna cu nr. J14/3/2015.

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L.

Este R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. activă?

Da. R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L.?

Cifra de afaceri a R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. în 2024 a fost de 418.495 lei, în scădere cu 20% față de 2023.

Ce profit a avut R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. în 2024?

În 2024, R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. a înregistrat un profit net de 629 lei.

Ce activitate are R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L.?

Activitatea principală a R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

Unde are sediul R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L.?

R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Timiș Triaj Nr. 6E, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500240.

R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre R.D.M. SALES & MARKETING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].