QUART DUAL SRL Radiată SRL

Înființată 06.11.2008
HALA 12 FERMA 7 AVICOLA., Sat Gilău, Comuna Gilău, Jud. Cluj 1721, Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton

Prezentare

Pe scurt

QUART DUAL SRL (CUI 24710390) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Gilău, Comuna Gilău, județul Cluj, înființată în 2008 și radiată în 2014. Activitatea principală era Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton (CAEN 1721).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 891.565 lei (+382% față de 2009) și un profit net de 54.297 lei, cu 6 angajați.

Cifra de afaceri 2010
891,6 miilei
+382,4%, față de 2009
Profit net 2010
54,3 miilei
−26,4%, față de 2009
Angajați 2010
6
+500,0%, față de 2009
Marjă netă
6,1%
Capital social
200lei
Vechime
17ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2010
Cifra de afaceri
AnValoare
2008116.860 lei
2009184.820 lei
2010891.565 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201020092008
Cifra de afaceri891.565184.820116.860
Profit net54.29773.785112.886
Număr mediu de angajați611
Active imobilizate335.7698.300456
Active circulante525.33994.548141.305
Stocuri7.52950.000-
Creanțe256.17536.836-
Datorii725.65128.82328.675
Capitaluri proprii135.45774.025113.086
Ultimul bilanț: 2010. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2010

Marjă netă

Bun
6,1% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,72 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
84% Față de anul anterior: în creștere

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 30.04.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
24710390
Nr. Reg. Com.
J24/360/2012
EUID
ROONRC.J24/360/2012
Cod CAEN principal
1721, Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Data înființării
6 noiembrie 2008
Înmatricularea actuală
26 aprilie 2012
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2010)
Adresă sediu
HALA 12 FERMA 7 AVICOLA., Sat Gilău, Comuna Gilău, Jud. Cluj
Domiciliu fiscal
Sat Gilău Com. Gilău, Jud. Cluj, 407310

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0747••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MURE••• ADR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2014
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Certificat de înmatriculare preschimbat ONRC
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2012
  1. Mutarea sediului în județul Maramureș Nr. Reg. Com. J24/360/2012. ONRC
2010
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2009
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4444/2008. ONRC
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre QUART DUAL SRL

Este QUART DUAL SRL activă?

Nu. QUART DUAL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a QUART DUAL SRL?

Cifra de afaceri a QUART DUAL SRL în 2010 a fost de 891.565 lei, în creștere cu 382% față de 2009.

Ce profit a avut QUART DUAL SRL în 2010?

În 2010, QUART DUAL SRL a înregistrat un profit net de 54.297 lei.

Câți angajați avea QUART DUAL SRL?

Conform bilanțului pe 2010, QUART DUAL SRL a avut în medie 6 angajați (față de 1 angajat în 2009).

Ce activitate avea QUART DUAL SRL?

Activitatea principală a QUART DUAL SRL era Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton (CAEN 1721).

Unde avea sediul QUART DUAL SRL?

QUART DUAL SRL avea sediul social la adresa HALA 12 FERMA 7 AVICOLA., Sat Gilău, Comuna Gilău, Jud. Cluj.

QUART DUAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. QUART DUAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre QUART DUAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].