ActivăSRL

QUANTIC ONE SRL

Str. Transilvaniei Nr. 27, Bl. D4, Et. 2, Ap. 9, Mun. Aiud, Jud. Alba, 515200

CAEN 4775: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CUI
28245850
Reg. Com.
J2011000216018
Înființată
25 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
3,3 mil. lei
Profit net 2025
282 mii lei
Angajați 2025
10

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.03.2011

Rezumat

Pe scurt

QUANTIC ONE SRL (CUI 28245850) este o societate cu răspundere limitată activă din Aiud, județul Alba, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,34 mil. lei (-4,9% față de 2024) și un profit net de 281.797 lei, cu 10 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28245850
Nr. Reg. Com.
J2011000216018
EUID
ROONRC.J2011000216018
Cod CAEN principal
4775 - Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Data înființării
25 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Transilvaniei Nr. 27, Bl. D4, Et. 2, Ap. 9, Mun. Aiud, Jud. Alba, 515200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CÎMP••• MON••• ADRI•••
  • CÎMP••• RA••• EU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,9% față de 2024

3.342.444 RON

2024: 3.514.342 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.178.507 RONAnul 2017: 2.754.172 RONAnul 2018: 3.221.034 RONAnul 2019: 3.335.205 RONAnul 2020: 2.763.592 RONAnul 2021: 2.926.615 RONAnul 2022: 3.182.105 RONAnul 2023: 3.147.416 RONAnul 2024: 3.514.342 RONAnul 2025: 3.342.444 RON

Profit net 2025

+20,5% față de 2024

281.797 RON

2024: 233.784 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 256.462 RONAnul 2017: 519.244 RONAnul 2018: 835.037 RONAnul 2019: 687.582 RONAnul 2020: 479.613 RONAnul 2021: 732.750 RONAnul 2022: 486.665 RONAnul 2023: 241.588 RONAnul 2024: 233.784 RONAnul 2025: 281.797 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    282 mii lei
    Angajați
    10
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    234 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    242 mii lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    487 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    733 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    480 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    688 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    835 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    519 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    256 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,75Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
74%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/216/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre QUANTIC ONE SRL

Este QUANTIC ONE SRL activă?

Da. QUANTIC ONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a QUANTIC ONE SRL?

Cifra de afaceri a QUANTIC ONE SRL în 2025 a fost de 3.342.444 lei (3,34 mil. lei), în scădere cu 4,9% față de 2024.

Ce profit a avut QUANTIC ONE SRL în 2025?

În 2025, QUANTIC ONE SRL a înregistrat un profit net de 281.797 lei.

Ce activitate are QUANTIC ONE SRL?

Activitatea principală a QUANTIC ONE SRL este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).

Unde are sediul QUANTIC ONE SRL?

QUANTIC ONE SRL are sediul social la adresa Str. Transilvaniei Nr. 27, Bl. D4, Et. 2, Ap. 9, Mun. Aiud, Jud. Alba, 515200.

QUANTIC ONE SRL este plătitoare de TVA?

Da. QUANTIC ONE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

QUANTIC ONE SRL are datorii la ANAF?

Nu. QUANTIC ONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre QUANTIC ONE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].