ActivăSRL

QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL

Str. Lămîiţelor Nr. 3, Orş. Urlaţi, Jud. Prahova, 106300

CAEN 4211: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CUI
31216463
Reg. Com.
J29/222/2013
Înființată
12 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
170 mii lei
Profit net 2025
-144 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.02.2013

Rezumat

Pe scurt

QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL (CUI 31216463) este o societate cu răspundere limitată activă din Urlați, județul Prahova, înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 170.116 lei (-87% față de 2024) și o pierdere netă de 143.747 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31216463
Nr. Reg. Com.
J29/222/2013
EUID
ROONRC.J29/222/2013
Cod CAEN principal
4211 - Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Data înființării
12 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lămîiţelor Nr. 3, Orş. Urlaţi, Jud. Prahova, 106300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BU••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-87,4% față de 2024

170.116 RON

2024: 1.354.656 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.353.337 RONAnul 2017: 725.843 RONAnul 2018: 1.820.209 RONAnul 2019: 2.791.760 RONAnul 2020: 1.400.354 RONAnul 2021: 724.184 RONAnul 2022: 10.092 RONAnul 2023: 2.169.675 RONAnul 2024: 1.354.656 RONAnul 2025: 170.116 RON

Profit net 2025

-198,2% față de 2024

-143.747 RON

2024: 146.324 RON

-400k-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 280.902 RONAnul 2017: 3.732 RONAnul 2018: 339.211 RONAnul 2019: 420.613 RONAnul 2020: -71.320 RONAnul 2021: -91.563 RONAnul 2022: -278.862 RONAnul 2023: 395.624 RONAnul 2024: 146.324 RONAnul 2025: -143.747 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    -144 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    396 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -279 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    724 mii lei
    Profit net
    -92 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    421 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    339 mii lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    726 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    281 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-84%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 84,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,36Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,36 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/222/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL

Este QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL activă?

Da. QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 170.116 lei, în scădere cu 87% față de 2024.

Ce profit a avut QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 143.747 lei.

Ce activitate are QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Unde are sediul QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL?

QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Lămîițelor Nr. 3, Orș. Urlați, Jud. Prahova, 106300.

QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre QUALITY STRADA CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].