ActivăSRL

QMSCERT CERTIFICARE SRL

Str. Stadionului Nr. 11, Sc. B, Ap. 20, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601118

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
28936863
Reg. Com.
J2011000865041
Înființată
29 iulie 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
495 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.07.2011

Rezumat

Pe scurt

QMSCERT CERTIFICARE SRL (CUI 28936863) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,53 mil. lei (+11% față de 2024) și un profit net de 495.469 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28936863
Nr. Reg. Com.
J2011000865041
EUID
ROONRC.J2011000865041
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
29 iulie 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Stadionului Nr. 11, Sc. B, Ap. 20, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601118

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CĂLI••• MIHA•••
  • CĂLI••• OCTAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,3% față de 2024

1.530.483 RON

2024: 1.374.788 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 202.191 RONAnul 2017: 234.375 RONAnul 2018: 373.168 RONAnul 2019: 672.033 RONAnul 2020: 588.548 RONAnul 2021: 777.220 RONAnul 2022: 882.181 RONAnul 2023: 819.023 RONAnul 2024: 1.374.788 RONAnul 2025: 1.530.483 RON

Profit net 2025

+2,7% față de 2024

495.469 RON

2024: 482.482 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.100 RONAnul 2017: -102.745 RONAnul 2018: 47.955 RONAnul 2019: 51.176 RONAnul 2020: 264.530 RONAnul 2021: 249.197 RONAnul 2022: 176.915 RONAnul 2023: 223.194 RONAnul 2024: 482.482 RONAnul 2025: 495.469 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    495 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    482 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    819 mii lei
    Profit net
    223 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    882 mii lei
    Profit net
    177 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    777 mii lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    589 mii lei
    Profit net
    265 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    672 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    373 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    234 mii lei
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,44Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,9%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

8,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/865/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre QMSCERT CERTIFICARE SRL

Este QMSCERT CERTIFICARE SRL activă?

Da. QMSCERT CERTIFICARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a QMSCERT CERTIFICARE SRL?

Cifra de afaceri a QMSCERT CERTIFICARE SRL în 2025 a fost de 1.530.483 lei (1,53 mil. lei), în creștere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut QMSCERT CERTIFICARE SRL în 2025?

În 2025, QMSCERT CERTIFICARE SRL a înregistrat un profit net de 495.469 lei.

Ce activitate are QMSCERT CERTIFICARE SRL?

Activitatea principală a QMSCERT CERTIFICARE SRL este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde are sediul QMSCERT CERTIFICARE SRL?

QMSCERT CERTIFICARE SRL are sediul social la adresa Str. Stadionului Nr. 11, Sc. B, Ap. 20, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601118.

QMSCERT CERTIFICARE SRL este plătitoare de TVA?

Da. QMSCERT CERTIFICARE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

QMSCERT CERTIFICARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. QMSCERT CERTIFICARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre QMSCERT CERTIFICARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].