ActivăSRL

QDEV TECHS SRL

IZVOARELE Nr. 33, Sat Izvoarele Com. Izvoarele, Jud. Prahova, 107320

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
37377680
Reg. Com.
J29/763/2017
Înființată
12 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
165 mii lei
Profit net 2025
119 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.04.2017

Rezumat

Pe scurt

QDEV TECHS SRL (CUI 37377680) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Izvoarele, județul Prahova, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 164.603 lei (+8,9% față de 2024) și un profit net de 119.250 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37377680
Nr. Reg. Com.
J29/763/2017
EUID
ROONRC.J29/763/2017
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
12 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
IZVOARELE Nr. 33, Sat Izvoarele Com. Izvoarele, Jud. Prahova, 107320

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HAN••• GEO••• DAM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,9% față de 2024

164.603 RON

2024: 151.134 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 15.850 RONAnul 2019: 7.187 RONAnul 2020: 87.581 RONAnul 2021: 991 RONAnul 2022: 69.422 RONAnul 2023: 182.843 RONAnul 2024: 151.134 RONAnul 2025: 164.603 RON

Profit net 2025

+18,2% față de 2024

119.250 RON

2024: 100.905 RON

-50k050k100k150k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -621 RONAnul 2018: 9.383 RONAnul 2019: -1.767 RONAnul 2020: 55.722 RONAnul 2021: -7.187 RONAnul 2022: 34.687 RONAnul 2023: 141.737 RONAnul 2024: 100.905 RONAnul 2025: 119.250 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    119 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    991 lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -621 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
72%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,04Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/763/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre QDEV TECHS SRL

Este QDEV TECHS SRL activă?

Da. QDEV TECHS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a QDEV TECHS SRL?

Cifra de afaceri a QDEV TECHS SRL în 2025 a fost de 164.603 lei, în creștere cu 8,9% față de 2024.

Ce profit a avut QDEV TECHS SRL în 2025?

În 2025, QDEV TECHS SRL a înregistrat un profit net de 119.250 lei.

Ce activitate are QDEV TECHS SRL?

Activitatea principală a QDEV TECHS SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul QDEV TECHS SRL?

QDEV TECHS SRL are sediul social la adresa IZVOARELE Nr. 33, Sat Izvoarele Com. Izvoarele, Jud. Prahova, 107320.

QDEV TECHS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. QDEV TECHS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

QDEV TECHS SRL are datorii la ANAF?

Nu. QDEV TECHS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre QDEV TECHS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].