Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PUSCAS & CO SRL (CUI 4987274) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 1993. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 546.992 lei (+1,8% față de 2024) și un profit net de 124 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 378.230 lei |
| 2017 | 472.946 lei |
| 2018 | 471.175 lei |
| 2019 | 533.474 lei |
| 2020 | 507.565 lei |
| 2021 | 518.605 lei |
| 2022 | 538.828 lei |
| 2023 | 707.433 lei |
| 2024 | 537.410 lei |
| 2025 | 546.992 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 546.992 | 537.410 | 707.433 | 538.828 | 518.605 | 507.565 | 533.474 | 471.175 | 472.946 | 378.230 |
| Profit net | 124 | 15.100 | 36.404 | -37.279 | -22.018 | -7.093 | 56.072 | 12.138 | 9.118 | 358 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 8.913 | 15.475 | 27.331 | 47.857 | 70.085 | 54.479 | 69.807 | 34.206 | 31.340 | 42.276 |
| Active circulante | 70.950 | 50.489 | 98.383 | 65.992 | 52.514 | 87.729 | 71.903 | 57.430 | 60.075 | 18.413 |
| Stocuri | 17.719 | 58 | 1.050 | 20.833 | 27.217 | 24.427 | 27.347 | 17.943 | 19.733 | 14.594 |
| Creanțe | 11.136 | 17.631 | 56.544 | 10.012 | 2.036 | 15.342 | 9.268 | 10.040 | 13.041 | 13.977 |
| Datorii | 59.386 | 43.784 | 85.235 | 109.773 | 81.244 | 78.835 | 71.244 | 77.242 | 89.460 | 68.436 |
| Capitaluri proprii | 55.704 | 55.580 | 40.480 | 4.076 | 41.355 | 63.373 | 70.466 | 14.394 | 2.255 | -6.863 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PUSCAS & CO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PUSCAS & CO SRL în 2025 a fost de 546.992 lei, în creștere cu 1,8% față de 2024.
În 2025, PUSCAS & CO SRL a înregistrat un profit net de 124 lei.
Activitatea principală a PUSCAS & CO SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
PUSCAS & CO SRL are sediul social la adresa Str. ALECU RUSSO Nr. 7, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900.
Da. PUSCAS & CO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PUSCAS & CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].