Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PURE MAYA SRL (CUI 33844731) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Clinceni, Comuna Clinceni, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN 7712).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 135.143 lei (-26% față de 2024) și un profit net de 93.105 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 188.657 lei |
| 2017 | 149.525 lei |
| 2018 | 208.451 lei |
| 2019 | 199.089 lei |
| 2020 | 245.073 lei |
| 2021 | 161.719 lei |
| 2022 | 150.498 lei |
| 2023 | 226.986 lei |
| 2024 | 181.599 lei |
| 2025 | 135.143 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 135.143 | 181.599 | 226.986 | 150.498 | 161.719 | 245.073 | 199.089 | 208.451 | 149.525 | 188.657 |
| Profit net | 93.105 | 94.412 | 105.815 | 92.879 | 76.586 | 146.901 | 103.616 | 111.249 | 85.514 | 91.419 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 33.255 | 39.380 | 41.035 | 53.064 | 55.025 | 67.418 | 101.368 | 85.170 | 4.661 | 5.871 |
| Active circulante | 98.408 | 196.828 | 116.199 | 129.566 | 197.910 | 152.422 | 123.910 | 114.540 | 135.434 | 208.694 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 607 | - | 3.440 | - | - |
| Creanțe | 267 | 267 | 267 | 268 | 15.462 | 35.214 | 27.684 | 16.351 | 8.458 | - |
| Datorii | 38.015 | 67.110 | 34.497 | 35.271 | 30.033 | 31.502 | 25.862 | 33.126 | 24.229 | 33.424 |
| Capitaluri proprii | 93.648 | 169.098 | 122.737 | 147.359 | 222.902 | 188.421 | 199.416 | 167.379 | 119.287 | 181.141 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,59 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PURE MAYA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PURE MAYA SRL în 2025 a fost de 135.143 lei, în scădere cu 26% față de 2024.
În 2025, PURE MAYA SRL a înregistrat un profit net de 93.105 lei.
Activitatea principală a PURE MAYA SRL este Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN 7712).
PURE MAYA SRL are sediul social la adresa TRANDAFIRILOR Nr. 32, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Jud. Ilfov, 61722.
Nu. PURE MAYA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PURE MAYA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].