ActivăSRL

PURE GLOW SRL

Str. Constantin Daicoviciu Nr. 1, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400020

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
22987760
Reg. Com.
J2007005531120
Înființată
27 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
162 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.12.2007

Rezumat

Pe scurt

PURE GLOW SRL (CUI 22987760) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 161.900 lei (+37% față de 2024) și un profit net de 24.357 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22987760
Nr. Reg. Com.
J2007005531120
EUID
ROONRC.J2007005531120
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
27 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constantin Daicoviciu Nr. 1, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400020

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PROŞT••• O•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+37,3% față de 2024

161.900 RON

2024: 117.904 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 117.904 RONAnul 2025: 161.900 RON

Profit net 2025

-13,3% față de 2024

24.357 RON

2024: 28.104 RON

-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -130 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 200 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 28.104 RONAnul 2025: 24.357 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    200 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -130 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
123%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

123% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5531/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PURE GLOW SRL

Este PURE GLOW SRL activă?

Da. PURE GLOW SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PURE GLOW SRL?

Cifra de afaceri a PURE GLOW SRL în 2025 a fost de 161.900 lei, în creștere cu 37% față de 2024.

Ce profit a avut PURE GLOW SRL în 2025?

În 2025, PURE GLOW SRL a înregistrat un profit net de 24.357 lei.

Ce activitate are PURE GLOW SRL?

Activitatea principală a PURE GLOW SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul PURE GLOW SRL?

PURE GLOW SRL are sediul social la adresa Str. Constantin Daicoviciu Nr. 1, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400020.

PURE GLOW SRL este plătitoare de TVA?

Da. PURE GLOW SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PURE GLOW SRL are datorii la ANAF?

Nu. PURE GLOW SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PURE GLOW SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].