ActivăSRL

PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL

Str. Remenyik Sandor Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
23772085
Reg. Com.
J2008001856127
Înființată
22 aprilie 2008
Vechime
18 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
876 mii lei
Profit net 2025
685 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.04.2008

Rezumat

Pe scurt

PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL (CUI 23772085) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 876.019 lei (+22% față de 2024) și un profit net de 684.660 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23772085
Nr. Reg. Com.
J2008001856127
EUID
ROONRC.J12/1856/2008
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
22 aprilie 2008
Vechime
18 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Remenyik Sandor Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SĂMĂRGHI••• CRIST•••
  • SĂMĂRGHI••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+22,4% față de 2024

876.019 RON

2024: 715.876 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 316.282 RONAnul 2017: 269.916 RONAnul 2018: 218.671 RONAnul 2019: 288.174 RONAnul 2020: 404.638 RONAnul 2021: 319.835 RONAnul 2022: 278.079 RONAnul 2023: 508.068 RONAnul 2024: 715.876 RONAnul 2025: 876.019 RON

Profit net 2025

+28,3% față de 2024

684.660 RON

2024: 533.591 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 240.593 RONAnul 2017: 173.850 RONAnul 2018: 157.127 RONAnul 2019: 194.088 RONAnul 2020: 298.065 RONAnul 2021: 227.891 RONAnul 2022: 169.827 RONAnul 2023: 328.391 RONAnul 2024: 533.591 RONAnul 2025: 684.660 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    876 mii lei
    Profit net
    685 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    716 mii lei
    Profit net
    534 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    508 mii lei
    Profit net
    328 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    320 mii lei
    Profit net
    228 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    405 mii lei
    Profit net
    298 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    288 mii lei
    Profit net
    194 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    316 mii lei
    Profit net
    241 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
78%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,66Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,66 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1856/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL

Este PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL activă?

Da. PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL?

Cifra de afaceri a PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL în 2025 a fost de 876.019 lei, în creștere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL în 2025?

În 2025, PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL a înregistrat un profit net de 684.660 lei.

Ce activitate are PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL?

Activitatea principală a PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL?

PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL are sediul social la adresa Str. Remenyik Sandor Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL este plătitoare de TVA?

Da. PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL are datorii la ANAF?

Nu. PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PUBLIC PROCUREMENT SPECIALISTS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].