PS Management SRL Radiată SRL

Înființată 22.07.2004
Str. CONSTANTIN SANDU ALDEA Nr. 10, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 70000 7320, Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Prezentare

Pe scurt

PS Management SRL (CUI 16619756) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2004 și radiată în 2013. Activitatea principală era Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN 7320).

Ultimul bilanț, din 2011, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.204 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2011
0lei
Profit net 2011
−1.204lei
+11,3%, față de 2010
Angajați 2011
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2011
Cifra de afaceri
AnValoare
2008-
2009-
2010-
20110 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2011201020092008
Cifra de afaceri0---
Profit net-1.204-1.357-10.684-126.334
Număr mediu de angajați0-12
Active imobilizate83.05283.05283.05287.846
Active circulante3.6093.3213.0514.621
Stocuri103107106100
Creanțe3.4843.1922.9273.057
Datorii42.26040.76739.14034.820
Capitaluri proprii44.40145.60646.96357.647
Ultimul bilanț: 2011. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2011

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,09 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 8,5% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
49% Față de anul anterior: în creștere

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 29.01.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16619756
Nr. Reg. Com.
J40/11795/2004
EUID
ROONRC.J40/11795/2004
Cod CAEN principal
7320, Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Data înființării
22 iulie 2004
Vechime
22 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2011)
Adresă sediu
Str. CONSTANTIN SANDU ALDEA Nr. 10, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 70000
Domiciliu fiscal
Str. CONSTANTIN SANDU ALDEA Nr. 10, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 12063

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MIR••• ROX••• CRIST•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
2013
  1. Radierea din Registrul Comerțului ANAF
2009
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/11795/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre PS Management SRL

Este PS Management SRL activă?

Nu. PS Management SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Ce profit a avut PS Management SRL în 2011?

În 2011, PS Management SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.204 lei.

Ce activitate avea PS Management SRL?

Activitatea principală a PS Management SRL era Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN 7320).

Unde avea sediul PS Management SRL?

PS Management SRL avea sediul social la adresa Str. CONSTANTIN SANDU ALDEA Nr. 10, București Sectorul 1, Jud. București, 70000.

PS Management SRL are datorii la ANAF?

Nu. PS Management SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PS Management SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].