ActivăSRL

PRYLAV KONSTRUCT SRL

Str DECEBAL Nr. 35, Sat Podu Iloaiei Orş. Podu Iloaiei, Jud. Iaşi

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36354629
Reg. Com.
J2016001696229
Înființată
26 iulie 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2022
30 mii lei
Profit net 2022
-49 mii lei
Angajați 2022
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.07.2016

Rezumat

Pe scurt

PRYLAV KONSTRUCT SRL (CUI 36354629) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Podu Iloaiei Orș. Podu Iloaiei, județul Iași, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 29.820 lei (-77% față de 2021) și o pierdere netă de 48.729 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36354629
Nr. Reg. Com.
J2016001696229
EUID
ROONRC.J2016001696229
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
26 iulie 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str DECEBAL Nr. 35, Sat Podu Iloaiei Orş. Podu Iloaiei, Jud. Iaşi

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ISRAI••• SHONA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-76,9% față de 2021

29.820 RON

2021: 129.020 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022Anul 2016: 42.452 RONAnul 2017: 89.150 RONAnul 2018: 172.994 RONAnul 2019: 171.014 RONAnul 2020: 19.115 RONAnul 2021: 129.020 RONAnul 2022: 29.820 RON

Profit net 2022

-100,1% față de 2021

-48.729 RON

2021: -24.358 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022Anul 2016: 23.231 RONAnul 2017: 19.862 RONAnul 2018: 80.043 RONAnul 2019: -29.044 RONAnul 2020: -193.001 RONAnul 2021: -24.358 RONAnul 2022: -48.729 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -193 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăSlab
-163%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Firma a pierdut 163,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,15Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
651%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

651% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1696/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRYLAV KONSTRUCT SRL

Este PRYLAV KONSTRUCT SRL activă?

Da. PRYLAV KONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PRYLAV KONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a PRYLAV KONSTRUCT SRL în 2022 a fost de 29.820 lei, în scădere cu 77% față de 2021.

Ce profit a avut PRYLAV KONSTRUCT SRL în 2022?

În 2022, PRYLAV KONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 48.729 lei.

Ce activitate are PRYLAV KONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a PRYLAV KONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul PRYLAV KONSTRUCT SRL?

PRYLAV KONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str DECEBAL Nr. 35, Sat Podu Iloaiei Orș. Podu Iloaiei, Jud. Iași.

PRYLAV KONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PRYLAV KONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PRYLAV KONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. PRYLAV KONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRYLAV KONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].