ActivăSRL

PROVINCIALII SRL

Str. REPUBLICII Nr. 79, Orş. Mărăşeşti, Jud. Vrancea, 625200

CAEN 9020: Activități de interpretare artistică (spectacole)

CUI
15376853
Reg. Com.
J2003000289390
Înființată
16 aprilie 2003
Vechime
23 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
311 mii lei
Profit net 2025
-263 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.04.2003

Rezumat

Pe scurt

PROVINCIALII SRL (CUI 15376853) este o societate cu răspundere limitată activă din Mărășești, județul Vrancea, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 311.467 lei (+6,1% față de 2024) și o pierdere netă de 262.875 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15376853
Nr. Reg. Com.
J2003000289390
EUID
ROONRC.J2003000289390
Cod CAEN principal
9020 - Activități de interpretare artistică (spectacole)
Data înființării
16 aprilie 2003
Vechime
23 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. REPUBLICII Nr. 79, Orş. Mărăşeşti, Jud. Vrancea, 625200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• AL••• MARIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,1% față de 2024

311.467 RON

2024: 293.676 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.938.173 RONAnul 2017: 3.273.520 RONAnul 2018: 3.589.977 RONAnul 2019: 3.644.841 RONAnul 2020: 1.941.113 RONAnul 2021: 2.377.832 RONAnul 2022: 286.583 RONAnul 2023: 245.754 RONAnul 2024: 293.676 RONAnul 2025: 311.467 RON

Profit net 2025

+4,0% față de 2024

-262.875 RON

2024: -273.851 RON

-500k-250k0250k500k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 110.190 RONAnul 2017: 210.693 RONAnul 2018: 63.363 RONAnul 2019: 210.786 RONAnul 2020: -237.420 RONAnul 2021: -118.258 RONAnul 2022: 474.239 RONAnul 2023: -340.763 RONAnul 2024: -273.851 RONAnul 2025: -262.875 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    -263 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    -274 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    246 mii lei
    Profit net
    -341 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    474 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    -118 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    -237 mii lei
    Angajați
    25
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    34
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    37
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    37
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    29

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-84%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 84,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,59Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 59% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
129%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

129% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2003

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/289/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROVINCIALII SRL

Este PROVINCIALII SRL activă?

Da. PROVINCIALII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROVINCIALII SRL?

Cifra de afaceri a PROVINCIALII SRL în 2025 a fost de 311.467 lei, în creștere cu 6,1% față de 2024.

Ce profit a avut PROVINCIALII SRL în 2025?

În 2025, PROVINCIALII SRL a înregistrat o pierdere netă de 262.875 lei.

Ce activitate are PROVINCIALII SRL?

Activitatea principală a PROVINCIALII SRL este Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020).

Unde are sediul PROVINCIALII SRL?

PROVINCIALII SRL are sediul social la adresa Str. REPUBLICII Nr. 79, Orș. Mărășești, Jud. Vrancea, 625200.

PROVINCIALII SRL este plătitoare de TVA?

Da. PROVINCIALII SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PROVINCIALII SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROVINCIALII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROVINCIALII SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].