ActivăSRL

PROSALUBRIS SRL

ORBEASCA DE JOS Nr. rol 2180, Sat Orbeasca de Jos Com. Orbeasca, Jud. Teleorman

CAEN 8130: Activități de întreținere peisagistică

CUI
31001189
Reg. Com.
J2012000647343
Înființată
11 decembrie 2012
Vechime
13 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
643 mii lei
Profit net 2025
-67 mii lei
Angajați 2025
12

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.12.2012

Rezumat

Pe scurt

PROSALUBRIS SRL (CUI 31001189) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Orbeasca de Jos, comuna Orbeasca, județul Teleorman, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de întreținere peisagistică (CAEN 8130).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 643.129 lei (-4,9% față de 2024) și o pierdere netă de 67.195 lei, cu 12 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31001189
Nr. Reg. Com.
J2012000647343
EUID
ROONRC.J2012000647343
Cod CAEN principal
8130 - Activități de întreținere peisagistică
Data înființării
11 decembrie 2012
Vechime
13 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
ORBEASCA DE JOS Nr. rol 2180, Sat Orbeasca de Jos Com. Orbeasca, Jud. Teleorman

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BÎN••• RĂZ••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,9% față de 2024

643.129 RON

2024: 676.273 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 203.487 RONAnul 2017: 217.736 RONAnul 2018: 281.561 RONAnul 2019: 334.527 RONAnul 2020: 355.001 RONAnul 2021: 462.352 RONAnul 2022: 515.811 RONAnul 2023: 584.929 RONAnul 2024: 676.273 RONAnul 2025: 643.129 RON

Profit net 2025

-35097,4% față de 2024

-67.195 RON

2024: 192 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 742 RONAnul 2017: 127 RONAnul 2018: 393 RONAnul 2019: 546 RONAnul 2020: -34.509 RONAnul 2021: 42.405 RONAnul 2022: 1.169 RONAnul 2023: 6.254 RONAnul 2024: 192 RONAnul 2025: -67.195 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    643 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    12
  • 2024

    Cifra de afaceri
    676 mii lei
    Profit net
    192 lei
    Angajați
    13
  • 2023

    Cifra de afaceri
    585 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    12
  • 2022

    Cifra de afaceri
    516 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    13
  • 2021

    Cifra de afaceri
    462 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    12
  • 2020

    Cifra de afaceri
    355 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    335 mii lei
    Profit net
    546 lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    282 mii lei
    Profit net
    393 lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    127 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    742 lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-10%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 10,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,36Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
281%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

281% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/647/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROSALUBRIS SRL

Este PROSALUBRIS SRL activă?

Da. PROSALUBRIS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROSALUBRIS SRL?

Cifra de afaceri a PROSALUBRIS SRL în 2025 a fost de 643.129 lei, în scădere cu 4,9% față de 2024.

Ce profit a avut PROSALUBRIS SRL în 2025?

În 2025, PROSALUBRIS SRL a înregistrat o pierdere netă de 67.195 lei.

Ce activitate are PROSALUBRIS SRL?

Activitatea principală a PROSALUBRIS SRL este Activități de întreținere peisagistică (CAEN 8130).

Unde are sediul PROSALUBRIS SRL?

PROSALUBRIS SRL are sediul social la adresa ORBEASCA DE JOS Nr. rol 2180, Sat Orbeasca de Jos Com. Orbeasca, Jud. Teleorman.

PROSALUBRIS SRL este plătitoare de TVA?

Da. PROSALUBRIS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

PROSALUBRIS SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROSALUBRIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROSALUBRIS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].