RadiatăSRL

PROMPTFAB SRL

Sat Şimand, Comuna Şimand, Jud. Arad, 2981

CAEN 5231: Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CUI
15352137
Reg. Com.
J02/441/2003
Înființată
8 aprilie 2003
Vechime
23 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2014
0 lei
Profit net 2014
0 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 23.12.2015

Rezumat

Pe scurt

PROMPTFAB SRL (CUI 15352137) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Șimand, Comuna Șimand, județul Arad, înființată în 2003 și radiată în 2015. Activitatea principală era Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN 5231).

Ultimul bilanț, din 2009, arată o cifră de afaceri de 675 lei (-95% față de 2008) și o pierdere netă de 703 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15352137
Nr. Reg. Com.
J02/441/2003
EUID
ROONRC.J02/441/2003
Cod CAEN principal
5231 - Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Data înființării
8 aprilie 2003
Vechime
23 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Şimand, Comuna Şimand, Jud. Arad, 2981

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ANGHELE••• MINO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

0 RON

2013: 0 RON

05k10k15k2008200920102011201220132014Anul 2008: 13.100 RONAnul 2009: 675 RONAnul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RON

Profit net 2014

0 RON

2013: 0 RON

-2k-1k-50002008200920102011201220132014Anul 2008: -1.066 RONAnul 2009: -703 RONAnul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    675 lei
    Profit net
    -703 lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,04Față de anul anterior: stabil
20102011201220132014

Activele circulante acoperă doar 3,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
194%Față de anul anterior: stabil
20102011201220132014

194% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003

  2. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/441/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROMPTFAB SRL

Este PROMPTFAB SRL activă?

Nu. PROMPTFAB SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a PROMPTFAB SRL?

Cifra de afaceri a PROMPTFAB SRL în 2009 a fost de 675 lei, în scădere cu 95% față de 2008.

Ce profit a avut PROMPTFAB SRL în 2009?

În 2009, PROMPTFAB SRL a înregistrat o pierdere netă de 703 lei.

Câți angajați avea PROMPTFAB SRL?

Conform bilanțului pe 2009, PROMPTFAB SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2008).

Ce activitate avea PROMPTFAB SRL?

Activitatea principală a PROMPTFAB SRL era Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN 5231).

Unde avea sediul PROMPTFAB SRL?

PROMPTFAB SRL avea sediul social la adresa Sat Șimand, Comuna Șimand, Jud. Arad, 2981.

PROMPTFAB SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROMPTFAB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROMPTFAB SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].