PROMO TOURS SRL
Aleea CARPATI Nr. 25, Ap. 23, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
CAEN 7912: Activități ale tur-operatorilor
- CUI
- 24253701
- Reg. Com.
- J26/1377/2008
- Înființată
- 28 iulie 2008
- Vechime
- 18 ani, 2 luni
- Profit net 2020
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.07.2008
Rezumat
Pe scurt
PROMO TOURS SRL (CUI 24253701) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități ale tur-operatorilor (CAEN 7912).
În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 34.343 lei (-93% față de 2014), fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 24253701
- Nr. Reg. Com.
- J26/1377/2008
- EUID
- ROONRC.J26/1377/2008
- Cod CAEN principal
- 7912 - Activități ale tur-operatorilor
- Data înființării
- 28 iulie 2008
- Vechime
- 18 ani, 2 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Aleea CARPATI Nr. 25, Ap. 23, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- CRAC••• FLO••• ADR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2011 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2020
-
Profit net 2020
0 RON
2019: 0 RON
Evoluție pe ani
2020
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2015
- Cifra de afaceri
- 34 mii lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 472 mii lei
- Profit net
- 11 mii lei
- Angajați
- 3
2013
- Cifra de afaceri
- 820 mii lei
- Profit net
- 5 mii lei
- Angajați
- 2
2012
- Cifra de afaceri
- 575 mii lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați
- 2
2011
- Cifra de afaceri
- 230 mii lei
- Profit net
- 5 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2020
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,28 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2023
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2017
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2014
Cel mai mare profit net din istoric
- 2013
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2011
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2008
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1377/2008.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PROMO TOURS SRL
Este PROMO TOURS SRL activă?
Da. PROMO TOURS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a PROMO TOURS SRL?
Cifra de afaceri a PROMO TOURS SRL în 2015 a fost de 34.343 lei, în scădere cu 93% față de 2014.
Ce profit a avut PROMO TOURS SRL în 2015?
În 2015, PROMO TOURS SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.
Ce activitate are PROMO TOURS SRL?
Activitatea principală a PROMO TOURS SRL este Activități ale tur-operatorilor (CAEN 7912).
Unde are sediul PROMO TOURS SRL?
PROMO TOURS SRL are sediul social la adresa Aleea CARPATI Nr. 25, Ap. 23, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș.
PROMO TOURS SRL este plătitoare de TVA?
Nu. PROMO TOURS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
PROMO TOURS SRL are datorii la ANAF?
Nu. PROMO TOURS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PROMO TOURS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].