ActivăSRL

PROMAYA S.R.L.

COM. CREVEDIA Nr. 329, Sat Crevedia Com. Crevedia, Jud. Dâmboviţa

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
21132802
Reg. Com.
J15/280/2007
Înființată
19 februarie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2022
82 mii lei
Profit net 2022
19 mii lei
Angajați 2022
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.02.2007

Rezumat

Pe scurt

PROMAYA S.R.L. (CUI 21132802) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Crevedia, județul Dâmbovița, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 82.050 lei (+21% față de 2021) și un profit net de 19.281 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21132802
Nr. Reg. Com.
J15/280/2007
EUID
ROONRC.J15/280/2007
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
19 februarie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
COM. CREVEDIA Nr. 329, Sat Crevedia Com. Crevedia, Jud. Dâmboviţa

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • RĂD••• EMI••• LA•••
  • RĂD••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+20,6% față de 2021

82.050 RON

2021: 68.036 RON

025k50k75k100k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 9.098 RONAnul 2014: 7.252 RONAnul 2015: 2.866 RONAnul 2016: 180 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 20 RONAnul 2020: 1.250 RONAnul 2021: 68.036 RONAnul 2022: 82.050 RON

Profit net 2022

-8,8% față de 2021

19.281 RON

2021: 21.143 RON

-10k010k20k30k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: -5.014 RONAnul 2014: 3.221 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -6.422 RONAnul 2017: -1.325 RONAnul 2018: -320 RONAnul 2019: -11 RONAnul 2020: -1.847 RONAnul 2021: 21.143 RONAnul 2022: 19.281 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    20 lei
    Profit net
    -11 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -320 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    180 lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în scădere
2019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,76Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,76 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
36%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dâmbovița cu nr. J15/280/2007, sub denumirea PROMAYA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROMAYA S.R.L.

Este PROMAYA S.R.L. activă?

Da. PROMAYA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROMAYA S.R.L.?

Cifra de afaceri a PROMAYA S.R.L. în 2022 a fost de 82.050 lei, în creștere cu 21% față de 2021.

Ce profit a avut PROMAYA S.R.L. în 2022?

În 2022, PROMAYA S.R.L. a înregistrat un profit net de 19.281 lei.

Ce activitate are PROMAYA S.R.L.?

Activitatea principală a PROMAYA S.R.L. este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul PROMAYA S.R.L.?

PROMAYA S.R.L. are sediul social la adresa COM. CREVEDIA Nr. 329, Sat Crevedia Com. Crevedia, Jud. Dâmbovița.

PROMAYA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. PROMAYA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

PROMAYA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PROMAYA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROMAYA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].