RadiatăSRL

PROLUX INSTAL SRL

Str. Teleorman Nr. 52, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400573

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
21457502
Reg. Com.
J12/1459/2007
Înființată
26 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Profit net 2024
-2 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.08.2025

Rezumat

Pe scurt

PROLUX INSTAL SRL (CUI 21457502) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007 și radiată în 2025. Activitatea principală era Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.892 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21457502
Nr. Reg. Com.
J12/1459/2007
EUID
ROONRC.J12/1459/2007
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
26 martie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Teleorman Nr. 52, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400573

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PĂŞT••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

2023: 194.366 RON

050k100k150k200k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 90.327 RONAnul 2016: 174.358 RONAnul 2017: 39.755 RONAnul 2018: 2.000 RONAnul 2019: 9.811 RONAnul 2020: 6.400 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 190 RONAnul 2023: 194.366 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-100,7% față de 2023

-1.892 RON

2023: 273.059 RON

-200k-100k0100k200k300k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 4 RONAnul 2016: 84.464 RONAnul 2017: -25.996 RONAnul 2018: -104.387 RONAnul 2019: -89.655 RONAnul 2020: -63.974 RONAnul 2021: -8.096 RONAnul 2022: -9.892 RONAnul 2023: 273.059 RONAnul 2024: -1.892 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    273 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    190 lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -64 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -90 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -104 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    6
  • 2015

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    4 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—
202020222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 0,1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
88.700%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

88.700% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  5. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2007 - 2024)
  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1459/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROLUX INSTAL SRL

Este PROLUX INSTAL SRL activă?

Nu. PROLUX INSTAL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut PROLUX INSTAL SRL în 2024?

În 2024, PROLUX INSTAL SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.892 lei.

Câți angajați avea PROLUX INSTAL SRL?

Conform bilanțului pe 2024, PROLUX INSTAL SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate avea PROLUX INSTAL SRL?

Activitatea principală a PROLUX INSTAL SRL era Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde avea sediul PROLUX INSTAL SRL?

PROLUX INSTAL SRL avea sediul social la adresa Str. Teleorman Nr. 52, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400573.

PROLUX INSTAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROLUX INSTAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROLUX INSTAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].