RadiatăSRL

PROLOGIC ALPI SRL

Str. Eneas Nr. 81, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300209

CAEN 7120: Activități de testări și analize tehnice

CUI
25004741
Reg. Com.
J35/153/2009
Înființată
26 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2015
56 mii lei
Profit net 2015
3 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.02.2016

Rezumat

Pe scurt

PROLOGIC ALPI SRL (CUI 25004741) a fost o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2009 și radiată în 2016. Activitatea principală era Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 55.773 lei (-48% față de 2014) și un profit net de 3 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25004741
Nr. Reg. Com.
J35/153/2009
EUID
ROONRC.J35/153/2009
Cod CAEN principal
7120 - Activități de testări și analize tehnice
Data înființării
26 ianuarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Eneas Nr. 81, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300209

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ORD••• ••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2015

-47,5% față de 2014

55.773 RON

2014: 106.262 RON

050k100k150k2009201020112012201320142015Anul 2009: 35.776 RONAnul 2010: 82.279 RONAnul 2011: 41.048 RONAnul 2012: 95.921 RONAnul 2013: 44.163 RONAnul 2014: 106.262 RONAnul 2015: 55.773 RON

Profit net 2015

-100,0% față de 2014

3 RON

2014: 51.768 RON

-50k-25k025k50k75k2009201020112012201320142015Anul 2009: 24.850 RONAnul 2010: 50.796 RONAnul 2011: 5.760 RONAnul 2012: 43.411 RONAnul 2013: -34.360 RONAnul 2014: 51.768 RONAnul 2015: 3 RON

Evoluție pe ani

  • 2015

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    3
  • 2013

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    3
  • 2012

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    3
  • 2011

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2010

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    3
  • 2009

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2015

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
38,41Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 38,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,6%Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

2,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2009 - 2009)
  1. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/153/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROLOGIC ALPI SRL

Este PROLOGIC ALPI SRL activă?

Nu. PROLOGIC ALPI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a PROLOGIC ALPI SRL?

Cifra de afaceri a PROLOGIC ALPI SRL în 2015 a fost de 55.773 lei, în scădere cu 48% față de 2014.

Ce profit a avut PROLOGIC ALPI SRL în 2015?

În 2015, PROLOGIC ALPI SRL a înregistrat un profit net de 3 lei.

Ce activitate avea PROLOGIC ALPI SRL?

Activitatea principală a PROLOGIC ALPI SRL era Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

Unde avea sediul PROLOGIC ALPI SRL?

PROLOGIC ALPI SRL avea sediul social la adresa Str. Eneas Nr. 81, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300209.

PROLOGIC ALPI SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROLOGIC ALPI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROLOGIC ALPI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].