ActivăSRL

PROJECTMAK SRL

Pţa. Istria Nr. 5, Ap. 3, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300543

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
32009016
Reg. Com.
J35/1810/2013
Înființată
15 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
926 mii lei
Profit net 2025
458 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.07.2013

Rezumat

Pe scurt

PROJECTMAK SRL (CUI 32009016) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 926.361 lei (+716% față de 2024) și un profit net de 457.740 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32009016
Nr. Reg. Com.
J35/1810/2013
EUID
ROONRC.J35/1810/2013
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
15 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Istria Nr. 5, Ap. 3, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300543

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NEL••• CRIST••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+716,5% față de 2024

926.361 RON

2024: 113.456 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 106.901 RONAnul 2017: 275.421 RONAnul 2018: 554.560 RONAnul 2019: 416.282 RONAnul 2020: 593.207 RONAnul 2021: 1.142.028 RONAnul 2022: 680.264 RONAnul 2023: 558.543 RONAnul 2024: 113.456 RONAnul 2025: 926.361 RON

Profit net 2025

+704,6% față de 2024

457.740 RON

2024: -75.705 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -25.925 RONAnul 2017: 150.932 RONAnul 2018: 193.113 RONAnul 2019: 109.648 RONAnul 2020: 85.843 RONAnul 2021: 239.105 RONAnul 2022: 7.182 RONAnul 2023: 49.737 RONAnul 2024: -75.705 RONAnul 2025: 457.740 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    926 mii lei
    Profit net
    458 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    559 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    680 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    239 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    593 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    416 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    555 mii lei
    Profit net
    193 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,18Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
43%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1810/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROJECTMAK SRL

Este PROJECTMAK SRL activă?

Da. PROJECTMAK SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROJECTMAK SRL?

Cifra de afaceri a PROJECTMAK SRL în 2025 a fost de 926.361 lei, în creștere cu 716% față de 2024.

Ce profit a avut PROJECTMAK SRL în 2025?

În 2025, PROJECTMAK SRL a înregistrat un profit net de 457.740 lei.

Ce activitate are PROJECTMAK SRL?

Activitatea principală a PROJECTMAK SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul PROJECTMAK SRL?

PROJECTMAK SRL are sediul social la adresa Pța. Istria Nr. 5, Ap. 3, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300543.

PROJECTMAK SRL este plătitoare de TVA?

Da. PROJECTMAK SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

PROJECTMAK SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROJECTMAK SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROJECTMAK SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].