ActivăSRL

PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL

Aleea Parcului Nr. FN, Bl. 3, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Orş. Breaza, Jud. Prahova

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
37144552
Reg. Com.
J2017000406295
Înființată
3 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
289 mii lei
Profit net 2025
151 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.03.2017

Rezumat

Pe scurt

PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL (CUI 37144552) este o societate cu răspundere limitată activă din Breaza, județul Prahova, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 288.800 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 151.365 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37144552
Nr. Reg. Com.
J2017000406295
EUID
ROONRC.J29/406/2017
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
3 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Parcului Nr. FN, Bl. 3, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Orş. Breaza, Jud. Prahova

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NEGRE••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+12,1% față de 2024

288.800 RON

2024: 257.700 RON

0100k200k300k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 60.920 RONAnul 2018: 95.800 RONAnul 2019: 242.553 RONAnul 2020: 140.925 RONAnul 2021: 156.160 RONAnul 2022: 212.973 RONAnul 2023: 173.700 RONAnul 2024: 257.700 RONAnul 2025: 288.800 RON

Profit net 2025

+17,9% față de 2024

151.365 RON

2024: 128.377 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 17.715 RONAnul 2018: 8.683 RONAnul 2019: 93.512 RONAnul 2020: 37.570 RONAnul 2021: 6.873 RONAnul 2022: 87.272 RONAnul 2023: 48.965 RONAnul 2024: 128.377 RONAnul 2025: 151.365 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    243 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
52%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
18,14Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 18,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

5,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/406/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL

Este PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL activă?

Da. PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 288.800 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 151.365 lei.

Ce activitate are PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL?

PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Aleea Parcului Nr. FN, Bl. 3, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Orș. Breaza, Jud. Prahova.

PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROIECT NEMIRA CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].