ActivăSRL

PROIECT INGART S.R.L.

Str. Garofiţei Nr. 8, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300314

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
23517350
Reg. Com.
J35/1056/2008
Înființată
17 martie 2008
Vechime
18 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
494 mii lei
Profit net 2025
25 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.03.2008

Rezumat

Pe scurt

PROIECT INGART S.R.L. (CUI 23517350) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 493.677 lei (+42% față de 2024) și un profit net de 25.069 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23517350
Nr. Reg. Com.
J35/1056/2008
EUID
ROONRC.J35/1056/2008
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
17 martie 2008
Vechime
18 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Garofiţei Nr. 8, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300314

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ROI••• AL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+41,7% față de 2024

493.677 RON

2024: 348.489 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 303.412 RONAnul 2017: 462.557 RONAnul 2018: 265.304 RONAnul 2019: 288.894 RONAnul 2020: 271.561 RONAnul 2021: 210.161 RONAnul 2022: 581.592 RONAnul 2023: 297.879 RONAnul 2024: 348.489 RONAnul 2025: 493.677 RON

Profit net 2025

-63,3% față de 2024

25.069 RON

2024: 68.387 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 179.728 RONAnul 2017: 225.858 RONAnul 2018: 102.392 RONAnul 2019: 11.105 RONAnul 2020: 4.972 RONAnul 2021: -13.472 RONAnul 2022: 160.170 RONAnul 2023: 3.635 RONAnul 2024: 68.387 RONAnul 2025: 25.069 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    494 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    348 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    582 mii lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    463 mii lei
    Profit net
    226 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    303 mii lei
    Profit net
    180 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,89Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 89% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
81%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1056/2008, sub denumirea PROIECT INGART SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROIECT INGART S.R.L.

Este PROIECT INGART S.R.L. activă?

Da. PROIECT INGART S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROIECT INGART S.R.L.?

Cifra de afaceri a PROIECT INGART S.R.L. în 2025 a fost de 493.677 lei, în creștere cu 42% față de 2024.

Ce profit a avut PROIECT INGART S.R.L. în 2025?

În 2025, PROIECT INGART S.R.L. a înregistrat un profit net de 25.069 lei.

Ce activitate are PROIECT INGART S.R.L.?

Activitatea principală a PROIECT INGART S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul PROIECT INGART S.R.L.?

PROIECT INGART S.R.L. are sediul social la adresa Str. Garofiței Nr. 8, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300314.

PROIECT INGART S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. PROIECT INGART S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

PROIECT INGART S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PROIECT INGART S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROIECT INGART S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].