RadiatăSRL

PROGZEE S.R.L.

Cal. Burdujeni Nr. 8, Bl. 40, Sc. C, Ap. 1, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720139

CAEN 5829: Activități de editare a altor produse software

CUI
32735400
Reg. Com.
J33/97/2014
Înființată
3 februarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2024
92 mii lei
Profit net 2024
5 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.10.2025

Rezumat

Pe scurt

PROGZEE S.R.L. (CUI 32735400) a fost o societate cu răspundere limitată din Suceava, înființată în 2014 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 91.832 lei și un profit net de 5.168 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32735400
Nr. Reg. Com.
J33/97/2014
EUID
ROONRC.J33/97/2014
Cod CAEN principal
5829 - Activități de editare a altor produse software
Data înființării
3 februarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Burdujeni Nr. 8, Bl. 40, Sc. C, Ap. 1, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720139

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PRISACA••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-31,4% față de 2022

91.832 RON

2022: 133.770 RON

0100k200k300k2014201520162017201820192020202120222024Anul 2014: 59.433 RONAnul 2015: 81.040 RONAnul 2016: 137.131 RONAnul 2017: 208.180 RONAnul 2018: 238.005 RONAnul 2019: 218.378 RONAnul 2020: 245.874 RONAnul 2021: 82.170 RONAnul 2022: 133.770 RONAnul 2024: 91.832 RON

Profit net 2024

-69,0% față de 2022

5.168 RON

2022: 16.687 RON

-50k-25k025k50k75k2014201520162017201820192020202120222024Anul 2014: 16.496 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 30.149 RONAnul 2017: 27.952 RONAnul 2018: 57.321 RONAnul 2019: 23.643 RONAnul 2020: -38.039 RONAnul 2021: -25.664 RONAnul 2022: 16.687 RONAnul 2024: 5.168 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    246 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
5,6%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,51Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222024

Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
198%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222024

198% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  5. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2014 - 2024)
  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/97/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROGZEE S.R.L.

Este PROGZEE S.R.L. activă?

Nu. PROGZEE S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a PROGZEE S.R.L.?

Cifra de afaceri a PROGZEE S.R.L. în 2024 a fost de 91.832 lei.

Ce profit a avut PROGZEE S.R.L. în 2024?

În 2024, PROGZEE S.R.L. a înregistrat un profit net de 5.168 lei.

Câți angajați avea PROGZEE S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2024, PROGZEE S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea PROGZEE S.R.L.?

Activitatea principală a PROGZEE S.R.L. era Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).

Unde avea sediul PROGZEE S.R.L.?

PROGZEE S.R.L. avea sediul social la adresa Cal. Burdujeni Nr. 8, Bl. 40, Sc. C, Ap. 1, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720139.

PROGZEE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PROGZEE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROGZEE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].