ActivăSRL

PROFCONSTRUCT MLV S.R.L.

Str. Begoniei Nr. 7, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Jud. Timiş, 307375

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
42774600
Reg. Com.
J35/1800/2020
Înființată
14 iulie 2020
Vechime
6 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,6 mil. lei
Profit net 2025
351 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.07.2020

Rezumat

Pe scurt

PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. (CUI 42774600) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Sânandrei, județul Timiș, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,59 mil. lei (+153% față de 2024) și un profit net de 351.107 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42774600
Nr. Reg. Com.
J35/1800/2020
EUID
ROONRC.J35/1800/2020
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
14 iulie 2020
Vechime
6 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Begoniei Nr. 7, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Jud. Timiş, 307375

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • M••• GHEOR••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+152,7% față de 2024

1.591.490 RON

2024: 629.843 RON

01 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 538.288 RONAnul 2022: 411.470 RONAnul 2023: 853.590 RONAnul 2024: 629.843 RONAnul 2025: 1.591.490 RON

Profit net 2025

+286,2% față de 2024

351.107 RON

2024: -188.544 RON

-200k0200k400k20212022202320242025Anul 2021: 99.363 RONAnul 2022: -100.209 RONAnul 2023: -30.064 RONAnul 2024: -188.544 RONAnul 2025: 351.107 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    351 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    630 mii lei
    Profit net
    -189 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    854 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    411 mii lei
    Profit net
    -100 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    538 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
70%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

70% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1800/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROFCONSTRUCT MLV S.R.L.

Este PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. activă?

Da. PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROFCONSTRUCT MLV S.R.L.?

Cifra de afaceri a PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. în 2025 a fost de 1.591.490 lei (1,59 mil. lei), în creștere cu 153% față de 2024.

Ce profit a avut PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. în 2025?

În 2025, PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. a înregistrat un profit net de 351.107 lei.

Ce activitate are PROFCONSTRUCT MLV S.R.L.?

Activitatea principală a PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul PROFCONSTRUCT MLV S.R.L.?

PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Begoniei Nr. 7, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Jud. Timiș, 307375.

PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PROFCONSTRUCT MLV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROFCONSTRUCT MLV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].