PROEXPROD IMPEX SRL
B-dul GENIULUI Nr. 20, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 62381
CAEN 7414: Alte activități de design specializat
- CUI
- 430407
- Reg. Com.
- J40/13706/1992
- Înființată
- 28 mai 1992
- Vechime
- 34 de ani, 4 luni
- Cifra de afaceri 2009
- 4 mii lei
- Profit net 2009
- -3 mii lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.01.2011
Rezumat
Pe scurt
PROEXPROD IMPEX SRL (CUI 430407) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 6), înființată în 1992 și radiată în 2011. Activitatea principală era Alte activități de design specializat (CAEN 7414).
Ultimul bilanț, din 2009, arată o cifră de afaceri de 3.574 lei (-87% față de 2008) și o pierdere netă de 3.066 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 430407
- Nr. Reg. Com.
- J40/13706/1992
- EUID
- ROONRC.J40/13706/1992
- Cod CAEN principal
- 7414 - Alte activități de design specializat
- Data înființării
- 28 mai 1992
- Vechime
- 34 de ani, 4 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- B-dul GENIULUI Nr. 20, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 62381
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- CRIS••• NICU••• MU••• IOAC•••
- HARA••• ADRI••• NATA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2009, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2009
-86,6% față de 20083.574 RON
2008: 26.717 RON
Profit net 2009
-124,5% față de 2008-3.066 RON
2008: 12.502 RON
Evoluție pe ani
2009
- Cifra de afaceri
- 4 mii lei
- Profit net
- -3 mii lei
- Angajați
- -
2008
- Cifra de afaceri
- 27 mii lei
- Profit net
- 13 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2009
Firma a pierdut 85,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2011
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2001
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în București cu nr. J40/13706/1992.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PROEXPROD IMPEX SRL
Este PROEXPROD IMPEX SRL activă?
Nu. PROEXPROD IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2011.
Care este cifra de afaceri a PROEXPROD IMPEX SRL?
Cifra de afaceri a PROEXPROD IMPEX SRL în 2009 a fost de 3.574 lei, în scădere cu 87% față de 2008.
Ce profit a avut PROEXPROD IMPEX SRL în 2009?
În 2009, PROEXPROD IMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.066 lei.
Ce activitate avea PROEXPROD IMPEX SRL?
Activitatea principală a PROEXPROD IMPEX SRL era Alte activități de design specializat (CAEN 7414).
Unde avea sediul PROEXPROD IMPEX SRL?
PROEXPROD IMPEX SRL avea sediul social la adresa B-dul GENIULUI Nr. 20, București Sectorul 6, Jud. București, 62381.
PROEXPROD IMPEX SRL are datorii la ANAF?
Nu. PROEXPROD IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PROEXPROD IMPEX SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].